Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 06.08.2020 20:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.08.2020 20:57
ABONE OL

5. sezon ne zaman başlıyor? Son paylaşım heyecanlandırdı! Başlama tarihi açıklandı mı?

İlk dört sezonunda heyecanla takip edilen dizisinin 5. sezon tarihi ile ilgili yapılacak açıklama bekleniyor. Son olarak Netflix'in yeni sezon hakkında yaptığı bir paylaşım çok konuşuldu. Dizinin 4. sezonu 3 Nisan tarihinde tüm dünyada yayınlandı. Dünyada milyonlarca izleyicisi olan La Casa De Papel dizisinin yeni sezonu için heyecan sürüyor. Peki, ne zaman başlıyor? İşte merak edilenler

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor?

Milyonlarca izleyicinin heyecanla takip ettiği La Casa De Papel'in yeni sezon tarihi merak edilmeye başlandı. İspanyol yapımı dizinin Nisan ayında yayınlanan 4. sezonunun ardından yeni sezon tarihinin açıklanıp açıklanmadığı akıllarda bir soru işareti olarak yer alıyor. Türkiye'de ve dünya genelinde geniş bir izleyici kitlesine sahip diziyle alakalı La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı araştırılıyor. Netflix'in dizi hakkında yaptığı son yaptığı açıklama ise heyecan yarattı.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel dizisinin 4. sezonu 2020 Nisan ayının ilk haftası seyirciyle buluştu. 8 bölümlük sezonun ardından 5. sezon için bekleyiş başladı. Dizinin yapımcısı Alex Pina yaptığı açıklamada, dördüncü sezonun iyi gitmesi durumunda 5. sezon çekimlerine başlanacağını bildirmişti. Netflix'ten bugün dizi hakkında "Kısım 5: Soygun sona eriyor. #LaCasaDePapel" bir paylaşım yapılması izleyicileri heyecanlandırdı. Ancak başlayacağı tarih hakkında bir açıklama yapılmadı.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZONDA NELER YAŞANDI?

1. bölüm özeti: Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

2. bölüm özeti: Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

3. bölüm özeti: Profesör'ün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denver'ın Monica ile Rio'nun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4. bölüm özeti: Geçmişte Berlin, Gandia'nın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierra'nın Lizbon'u sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

5. bölüm özeti: Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

6. bölüm özeti: Nairobi'nin rehin alınmasının ardından Gandia ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

7. bölüm özeti: Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılr. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermo'nun yardımıyla uygulamaya koyar.

8. bölüm özeti: Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon'u kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.