Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 04.08.2020 23:50
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.08.2020 23:50
ABONE OL

5. sezon ne zaman başlayacak? Heyecanlandıran paylaşım! Başlama tarihi belli oldu mu?

dizisini heyecanla izleyen milyonlarca izleyici yeni sezon tarihini merak ediyor. İspanyol yapımı dizinin Nisan ayında yayınlanan 4. sezonunun ardından yeni sezon tarihinin açıklanıp açıklanmadığı merak konusu oldu. Türkiye'de ve dünya genelinde geniş bir izleyici kitlesine sahip diziyle alakalı ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı çok araştırılanlar arasında yer aldı. Netflix'in son yaptığı açıklama ise heyecan yarattı.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa De Papel 5. sezon tarihi ile ilgili yapılacak açıklama için heyecan sürerken Netflix'ten yeni sezon hakkında önemli bir açıklama yapıldı. izinin 4. sezonu 3 Nisan tarihinde tüm dünyada yayınlandı. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan La Casa De Papel dizisinin yeni sezonu için heyecan devam ederken La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı araştırılıyor.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel dizisinin 4. sezonu 2020 Nisan ayının ilk haftası seyirciyle buluştu. 8 bölümlük sezonun ardından 5. sezon için bekleyiş başladı. Dizinin yapımcısı Alex Pina yaptığı açıklamada, dördüncü sezonun iyi gitmesi durumunda 5. sezon çekimlerine başlanacağını bildirmişti. Netflix'ten bugün dizi hakkında "Kısım 5: Soygun sona eriyor. #LaCasaDePapel" bir paylaşım yapılması izleyicileri heyecanlandırdı. Ancak başlayacağı tarih hakkında bir açıklama yapılmadı.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZONDA NELER YAŞANDI?

1. bölüm özeti: Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

2. bölüm özeti: Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

3. bölüm özeti: Profesör'ün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denver'ın Monica ile Rio'nun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4. bölüm özeti: Geçmişte Berlin, Gandia'nın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierra'nın Lizbon'u sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

5. bölüm özeti: Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

6. bölüm özeti: Nairobi'nin rehin alınmasının ardından Gandia ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

7. bölüm özeti: Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılr. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermo'nun yardımıyla uygulamaya koyar.

8. bölüm özeti: Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon'u kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.