Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 04.08.2020 18:58
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.08.2020 18:58
ABONE OL

'da sürpriz gelişme: Yeni sezon öncesi resmen duyurdu! Su gibi...

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi dizisinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken bir ayrılık haberi geldi. Ünlü oyuncu veda mesajını hesabından paylaştı. Dizide Dündar Bey'in oğlu Bahadır'a hayat veren ünlü oyuncu , Kuruluş Osman'dan ayrıldığını sosyal medya hesabından açıkladı. Çağkan Çuğkan'ın paylaşımın altına dizinin sevilen isimlerinden ve Yeşim Ceren Bozoğlu yorum yaptı.

Kuruluş Osman'daki ayrılığı yeni sezon öncesi duyurdu!

Yayınlandığı günlere damgasını vuran Kuruluş Osman dizisi Haziran ayında sezon finali yapmıştı. Diziye son bölümlerde Dündar Bey'in oğlu Bahadır Bey rolüyle Çağkan Çulka dahil olmuştu. Çağkan Çulka sosyal medya hesabından diziye veda mesajı paylaştı. Çulka paylaşımında "Hoşçakal Kuruluş Osman Ailesi... Emeği geçen herkesin emeğine, gönlüne sağlık. Hayatıma katmama vesile olduğun tüm tecrübelere şükürler olsun. Su gibi, yola devam." ifadelerini kullandı.

KURULUŞ OSMAN'DA BEKLENMEDİK VEDA

Çağkan Çulka paylaşımında "Hoşçakal Kuruluş Osman Ailesi... Emeği geçen herkesin emeğine, gönlüne sağlık. Hayatıma katmama vesile olduğun tüm tecrübelere şükürler olsun. Su gibi, yola devam." ifadelerini kullandı.

ÇAĞKAN ÇULHA KİMDİR?

Çağkan Çulha 22 Kasım 1985 tarihinde dünyaya geldi. Korkmaz Yiğit Lisesi mezunu olan Çağkan Çulha İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimini yarıda bıraktıktan sonra Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatlarında eğitim gördü. Çulha, şöhreti Acemi Cadı dizisiyle yakalamıştır.

Bunun dışında Hayat Bilgisi, Belalı Baldız, Adanalı dizilerinde de rol almıştır. Mine Mutlu'nun oğludur. Son olarak 2008 yılında yayına giren Adanalı dizisinde "Engin" rolüyle kamera karşısında yer almıştır.

2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynamıştır. 2014 yılında Kaçak dizisinde oynamıştır.

Ocak 2015'te yayınlanan Racon dizisinde Numan karakteri ile ekranlarda yer almıştır. 2017 yılında İsimsizler dizisinde Murat rolünde yer almıştır.

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde Dündar Bey'in oğlu Bahadır karakterini canlandırmıştır.

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Allah'ım düşmanın şerrinden sana sığınırım!"

Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi'ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia'yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçiyor.

BAMSI BEY VE BORAN, OSMAN BEY'İ SON ANDA KURTARDI

Özel eğitimli şövalyelere karşı tek başına savaşan Osman Bey, aldığı yaralar nedeniyle halsiz düşerken Bamsı Bey ve Boran yetişerek şövalyeleri püskürttü. Savaşçılarının etkisiz hale getirilmesi ile yalnız kalan Sofia, Helen ve Bizans askerlerinin yetişmesiyle derin bir nefes aldı.

Göktuğ'un yağdırdığı oklarla zaman kazanan Osman Bey, Bamsı Bey ve Boran, vuruşarak çekilirken, Sofia ve askerleri peşlerine düştü. Osman Bey'in yarasının ağır olması nedeniyle obaya dönmeye karar veren grup, Sofia'nın askerlerinin amansız takibine rağmen izini kaybettirmeyi başardı.

OSMAN BEY'İN OYUNU SOFIA'YI ŞOKE ETTİ!

Sofia, Osman Bey'e karşı son kozunu oynayarak Aya Nicola ve şövalyelerini kaleye davet etti.

Sofia'nın özel eğitimli savaşçılarını alt eden ancak yaralanan Osman Bey, Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirmek için öldüğü haberinin uç bölgesinde yayılmasını sağladı. Osman Bey'in öldüğünü duyan Sofia, kalede büyük bir eğlence tertip ederken, Aya Nicola'nın şövalyelerinin gelişiyle coşku zirveye çıktı.