Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.07.2020 11:42
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.08.2020 10:09
ABONE OL

'de Olmaz'da fırtınalar esecek! Hızır Reis...

'de Salı akşamlarının sahibi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu sezona erken veda etti. , , Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya ve daha bir çok başarılı oyuncuyu kadrosunda barındıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son bilgiler, fragmanlar ve bölüm özetleri haberimizde...

EDHO 6. sezon ne zaman başlayacak? Hızır Reis...

Salı akşamlarına damgasını vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu izleyici karşısına çıkacak. Yaz günlerinde yeni sezon tarihinin belli olup olmadığı merak ediliyor. Aksiyon dolu bölümleriyle yayınlandığı güne damga vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 165. sezon finali bölümüyle Nisan ayının son günlerinde ekranlara kısa süreliğine veda etmişti. İşte son dakika haberi ve detaylar takvim.com.tr'de

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezonunun eylül ayında başlaması bekleniyor. Ancak resmi tarih hakkında yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Bizim dostumuz yok!"

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

FEYYAZ'IN HAİN PLANLARI

Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

KASAPLAR'DAN ÇAKIRBEYLİLER'E SUİKAST PLANI

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

İLYAS VE BEHZAT KARŞI KARŞIYA

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

FAÇALI VE ÇAKIRBEYLİ AİLELERİ NE YAPACAK?

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

HAŞMET'İN BEHZAT'I DA KAYBETMESİ AN MESELESİ

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

ALİ SÜRMELİ KADROYA KATILDI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) oyuncu kadrosuna son bölümlerde usta oyuncu Ali Sürmeli katıldı.

Sürmeli, canlandırdığı 'Doğan Baba' tiplemesiyle dikkatleri üzerine çekti. Sürmeli, Eşkıya'dan önce 'Kurtlar Vadisi Pusu'da Zaza Dayı karakteriyle seyirci karşısındaydı.