Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 08.07.2020 20:20
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.07.2020 20:20
ABONE OL

'dan 'a uzanan yol! O yarışmacı yeni sezonda...

'ın 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yeni sezonda ortalık iyice karışacak ve Osman Bey düşmanlarıyla mücadele edecek. Dizide yaşanan olaylar izleyicileri ekran başına kilitlerken bomba bir transfer iddiası gündeme geldi. 2020'de Ünlüler takımına damgasını vuran 'ın yeni sezonda diziye katılacağı konuşuluyor. Daha önce birçok projede yer alan ismin Kuruluş Osman'a katılıp katılmayacağı merak ediliyor.

Survivor'dan Kuruluş Osman'a uzanan yol!

Ekranların başarılı dizisi Kuruluş Osman'ın bu sezon yayınlanan bölümlerinde yaşanan gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitedi. Yeni sezonda kadroya yeni isimler katılmaya devam edecek. Diziye son olarak Hazal Hatun karakteriyle Yeşim Ceren Bozoğlu'nun diziye katılması heyecanı doruklara çıkarmıştı. Diziyle ilgili bomba bir transfer iddiası ortaya atıldı. Survivor 2020'de Ünlüler takımında yer alan Mert Öcal'ın yeni sezonda Kuruluş Osman kadrosuna katılacağı ve Savcı Bey karakterini canlandıracağı iddia ediliyor. Peki, Mert Öcal, Kuruluş Osman kadrosuna mı katılıyor? İşte merak edilenler...

MERT ÖCAL KURULUŞ OSMAN KADROSUNA MI KATILIYOR?

Survivor 2020'ye yakın bir süreçte veda eden Mert Öcal'ın yeni sezonda Kuruluş Osman'a katılacağına dair yapılmış resmi bir açıklama yok. Ancak dizinin yapımcı şirketi ve yayıncı kuruluşundan konu hakkında açıklama gelirse haberimizde yer alacaktır.

MERT ÖCAL KİMDİR?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Best Model of Turkey yarışmasında 1. seçildi. 2004 Best Model of The World yarışmasında da birinci olmayı başardı.

Mankenlikte kazandığı derecelerin ardından gerek yurt dışında ve gerekse de yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Uzun bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerini oyunculuk yönünde devam ettirmek isteyen Mert Öcal, ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde Salih karakterini oynayarak başladı.

Ardından birkaç dizide küçük rollerde oynayan genç oyuncu Mert Öcal, 2008 yılında "Görgüsüzler" adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya gibi usta isimlerle birlikte rol alarak oyunculu konusunda da performansını sergileme şansı yakaladı.

Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra yeniden 2013 yılında "Bizim Okul" isimli dizi ile Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile usta oyuncu kadrosu ile birlikte oynama şansını yakaladı. Hemen ardından 2015 yılında Aşk Yeniden, 2017 yılında ise İsimsizler isimli dizinin kadrosuna dâhil edildi.

Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz dizilerinde rol alan Mert Öcal, 2018 yılında Adını Sen Koy ve 2019 yılı sonunda ise yine ekranların en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar kadrosuna dahil edildi.

Rol Aldığı Diziler

İsimsizler (2017)
Savaşçı (Baran, 2017)
Aşk Yeniden (Ertan, 2015)
Bizim Okul (Murat, 2013)
Kız Annesi (Yalçın, 2011)
Görgüsüzler (Yılmaz, 2008)
Oyun Bitti (Murat, 2007)
Rüyalarda Buluşuruz (Murat, 2006)

Doktorlar (4. Sezon 2010
Nehir (2005)
Asla Unutma (Salih, 2005)
Rol Aldığı Filmler:
Defne'nin Bir Mevsimi (İnayet, 2016)
Mahmut İle Meryem (2012)
Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi, TV Filmi 2011)