Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 03.07.2020 15:43
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 03.07.2020 15:43
ABONE OL

başlıyor? Tereddütler sürecek! fragmanı çıktı mı?

Netflix platformunda ilk sezonu yakın bir zamanda yayınlanan Aşk 101 dizisinin 2. sezonu için geri sayım sürüyor. Tüm bölümleri bitiren seyirciler Aşk 101 dizisinin yeni sezon tarihi Netflix'ten bir açıklama yapılıp yapılmadığı öğrenmek istiyor. Dizinin ilk sezonu ise 8 bölümden oluşuyor. Peki, başlıyor? fragmanı çıktı mı? İşte diziye dair merak edilenler...

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlıyor?

Aşk 101 dizisinin ilk sezonu Netflix'te heyecanla takip edilen yapımlardan birisi oldu. Bu kapsamda 2. sezon tarihi izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Dizi hayatta kendi yolunu bulmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarını anlatıyor. Netflix tarafından tarihin açıklanıp açıklanmadığını öğrenmek isteyenler Aşk 101 2. sezon ne zaman başlıyor sorusuna yanıt arıyor. Peki, Aşk 101 2. sezon fragmanı yayında mı? İşte detaylar...

AŞK 101 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aşk 101 dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın ilerleyen dönemlerde yapılması beklenirken konu hakkında Netflix'ten açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak. Ayrıca dizinin 2. sezon fragmanı da henüz yayınlanmadı.

AŞK 101 DİZİSİ OYUNCULARI

Kubilay Aka - Kerem
Kaan Urgancıoğlu - Kemal
Alina Boz - Eda
Pınar Deniz - Burcu
Mert Yazıcıoğlu - Sinan
Selahattin Paşalı - Osman
İpek Filiz Yazıcı - Işık
Bade İşçil
Müfit Kayacan - Necdet

AŞK 101 KONUSU

1990'lı yıllarda Türkiye'sinde hayatta kendi yollarını bulmaya çalışan bir grup genç, çok sevdikleri öğretmenleri okuldan ayrılmasın diye onun aşık olması için uğraşırlar. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek için çaba harcarlar.

AŞK 101. 1. SEZONDA NELER YAŞANDI?

Aşk 101 1. sezon 1. bölüm: Okulda ortalığı birbirine katan Eda, Osman, Sinan ve Kerem, okuldan atılmamak için tek umutlarının merhametleri öğretmenleri Burcu olduğunu fark eder.

Aşk 101 1. sezon 2. bölüm: Grup, Işık'ın yardımıyla Burcu ve Kemal'in bir rock konserinde bir araya gelmesini sağlar. Konserden sonra Kemal, Burcu'yu evine bırakmayı teklif eder.

Aşk 101 1. sezon 3. bölüm: Burcu ve Kemal aralarındaki çekimi fark eder. Eda, Kerem ile arasına mesafe koyar. Sinan, Işık'a açılma konusunda tereddüt yaşamaya devam eder.

Aşk 101 1. sezon 4. bölüm: Işık, Eda'yı hayallerinin peşinden koşmaya teşvik eder. Grup, Tuncay'ı sınar ve onun Burcu'yu hak etmediğini fark eder.

Aşk 101 1. sezon 5. bölüm: Osman, Tuncay'ı karanlık bir işe çeker. Ancak bu ortaklık beklenmedik şekilde sonuçlanır. Işık ise Burcu ve Kemal'in birlikte çalışması için bir bahane bulur.

Aşk 101 1. sezon 6. bölüm: Eda, Işık ve Burcu aştan konuşur. Yetişkin Işık, doğum gününü arkadaş grubuyla birlikte Boğaz'da kutladıkları akşamı anımsar.

Aşk 101 1. sezon 7. bölüm: Tuncay, Burcu'ya kötü bir haber verir. Okul laboratuvarında yaşanan bir olay, Necdet için bardağı taşıran son damla olu. Grup, okuldan atılmayla karşı karşıya kalır.

Aşk 101 1. sezon 8. bölüm: Öğretmenler, herkesin içinde özür dileyip pişmanlıklarını dile getirmeleri karşılığında gruba son bir şans verir. Kemal ve Burcu, onlara oynanan oyunu öğrenir.