Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 02.07.2020 16:23
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 02.07.2020 16:23
ABONE OL

başlıyor? O tarih konuşuluyor! yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

İlk sezonuyla Netflix platformunda heyecanla izlenen dizisinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yakın bir zamanda izleyici karşısına çıkan Atiye'nin ikinci sezon tarihi izleyicileri tarafından merak ediliyor. Netflix'in ilk Türk dizisi olan Atiye sürükleyici hikayesiyle çok konuşulmuştu. Atiye'nin Göbeklitepe'deki hikayesini konu edinen dizisin yeni sezon tarihini öğrenmek isteyenler başlayacak sorusuna yanıt arıyor. Peki, Atiye yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler...

Atiye 2. sezon ne zaman başlıyor?

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Atiye dizisinin ilk sezonunda heyecan doruktaydı. Anadolu'daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini çıkaran Atiye'yi 2. sezonda nasıl bir maceranın beklediği merak edilmeye başlandı. Peki, Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak? Atiye yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler...

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Atiye dizisinin ikinci sezonu heyecanla bekleniyor. Gelen bilgilere göre, Atiye dizisinin 2. sezonunun Eylül ayında izleyici karşısına çıkacak.

ATİYE OYUNCU KADROSU

-Beren Saat
-Metin Akdülger
-Başak Köklükaya
-Melisa Şenolsun
-Mehmet Günsür
-Hazal Türesan
-Tim Seyfi
-Cezmi Baskın
-Civan Canova
-Meral Çetinkaya

Atiye 1. bölüm özeti

Soyut resimler yapan Atiye'nin yolu, Göbeklitepe'deki kazı sahasında gizemli bir sembol bulan arkeolog Erhan ile kesişir.

Atiye 2. bölüm özeti

Aklından çıkaramadığı bir vizyon, düğün hazırlıkları yapan Atiye'yi rahatsız eder. Erhan, Atiye'nin karşısına çıkıp duran kadın hakkında bir ipucu bulur.

Atiye 3. bölüm özeti

Zühre'nin kimliği açığa çıkarken Atiye kasten bir örtbas yapıldığından şüphelenir. Erhan, babasını Göbeklitepe'de kör bir kadının ziyaret ettiğini öğrenir.

Atiye 4. bölüm özeti

Serdar, Atiye'yi bulmaya çabalarken Erhan kendi ailesine ilişkin bir vizyon görür. Zühre, Atiye'ye görevini ve mistik ortak soylarını açıklar.

   Atiye 5. bölüm özeti

   Mağaranın içinde Atiye, geçmişiyle uzlaşır ve korkularıyla yüzleşir. Atiye'nin hayatı pamuk ipliğine bağlıyken Erhan, aceleyle tünelin girişini bulmaya çalışır.

   Atiye 6. bölüm özeti

   Şahmeran'ın resmi, Erhan'ın şüphelerini doğrular. Kurtiz ailesindeki ölümleri araştıran Atiye, şans eseri şoke edici bir gerçeğe ulaşır.

   Atiye 7. bölüm özeti

   Serdar'ın baskısı altında ezilen Ozan, Atiye'ye itirafta bulunma çabalarıyla ilgili olarak Cansu ile yüzleşir. Bir ihanet, Atiye'nin kaderini belirlemek üzeredir.

   Atiye 8. bölüm özeti

   Zühre, geçmişe yapılan geri dönüşte Atiye ve Erhan ile ilgili kehanetlerini Nazım'a anlatır. Atiye'nin aldığı önemli karar, gerçekliği kaçınılmaz şekilde değiştirir.