Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.06.2020 10:56
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.06.2020 10:56
ABONE OL

, kaç yaşında? bikinili pozuyla ortalığı salladı!

Ünlü Youtuber , kaç yaşında? Youtube kanalında çektiği makyaj videoları ile tanınan ve bir milyonun üzerinde abonesi bulunan , Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla da sık sık gündem konusu oluyor. Duygu Özaslan bikinili pozlarıyla ortalığı salladı. Instagram hesabından paylaştığı kırmızı bikinili pozlarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü ve hayatına dair bilgiler de araştırılmaya başlandı.

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında?

Güzel ve başarılı Youtuber Duygu Özaslan paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan özellikle evinin banyosunda verdiği pozları paylaşarak magazin gündeminde ses getiriyordu. Şimdi ise Duygu Özaslan bikinili pozuyla sosyal medyayı salladı ve bu fotoğrafı binlerce beğeni yorum alarak paylaşılmaya başlandı. İşte hayatına dair bilgiler…

DUYGU ÖZASLAN INSTAGRAM HESABI

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı ancak Youtube'da popülerlik kazandıktan sonra son sınıfta üniversiteyi bırakma kararı aldı. İlk kanalını ''itsmeduygu'' olarak açtı ancak profesyonelleştikten sonra kanalına kendi ismini verdi. Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ancak çift ilişkilerini noktalayan çift zaman zaman köpekleri için bir araya geliyor.

Duygu Özaslan, bu hobiyi meslek haline getirdi. 2014 yılında verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle anlamıştı:

İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger'larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, "Nereden alayım, hangisi iyi" diye... "Bir kanal açsana" dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye'de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube'la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum. İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz.