Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.06.2020 22:02
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.06.2020 22:32
ABONE OL

30 Haziran ? Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı?

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da iletişim oyunu ve eleme heyecanı bir arada yaşanıyor. Cumartesi, pazar ve pazartesi günleri üç dokunulmazlık oyununu da kazanan Sercan Yıldırım eleme adayları olarak Berkan, Nisa ve Barış'ı göstermişti. Gözler şimdi ilk olarak gerçekleştirilen iletişim oyununu hangi takımın kazandığına çevrildi. Peki, 30 Haziran ? Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? İşte merak edilenler

30 Haziran Survivor iletişim oyunu kim kazandı?

30 Haziran Survivor iletişim oyunu kim kazandı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı sorusuna yanıt arayan izleyiciler bir yanda da bu akşam adaya üç adaydan hangi ismin veda edeceğini merak ediyor. Bilindiği üzere eleme adayları Berkan, Nisa ve Barış olmuştu. İlk olarak adada kırmızı ve mavi takım arasında iletişim oyunu oynandı. Peki, bu mücadeleyi kim kazandı? İşte eleme gününe dair detaylar...

30 HAZİRAN SURVİVOR İLETİŞİM OYUNU KİM KAZANDI?

30 Haziran Survivor iletişim oyunu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Kazanan takım 10'a 5'lik skorla mavi takım oldu.

KIRMIZI TAKIM: 5

MAVİ TAKIM: 10

SURVİVOR 3. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 3. dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Son iki oyunu kazanan SERCAN YILDIRIM üçüncü oyunu da kazandı.

SURVİVOR ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor üçüncü eleme adayı Sercan'ın aday gösterdiği BARIŞ oldu.

SURVİVOR 1. ve 2. DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Yarışmacılar bireysel olarak oyunu kazanmak için mücadele etti. Kazanan isim ise SERCAN YILDIRIM oldu. Sercan eleme adayı olarak BERKAN'ı gösterdi.

İkinci dokunulmazlık oyununu da Sercan kazandı ve eleme adayı olarak NİSA'yı gösterdi.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Mavi takım mücadeleyi 10'a 3'lük bir skorla kazanan takım oldu.

MAVİ TAKIM: 10

KIRMIZI TAKIM: 3

SURVİVOR'DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da erzak oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Kırmızı ve mavi takım arasındaki mücadele sona erdi. Kazanan takım 10'a 9'luk skorla kırmızı takım oldu.

KIRMIZI TAKIM: 10

MAVİ TAKIM: 9

SURVİVOR'DA ARABAYI KİM KAZANDI?

Araba oyununda finale kalan isimler Berkan ve Elif oldu. Yarışmacılar arasındaki kıyasıya mücadele sona erdi. Kazanan isim 3-2'lik skorla ELİF oldu.