Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 06.06.2020 18:26
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.06.2020 18:26
ABONE OL

konusu nedir? kimdir?

Televizyon ekranlarında her akşam birbirinden farklı türde filmler izleyicilerle buluşuyor. Sinemaseverler yayınlanan filmleri konusu ve oyuncu kadrosunu merak ediyor. Bu akşam yayınlanacak filmlerden birisi olan konusu nedir? kimdir? İşte film hakkında merak edilen bilgiler!

Çinliler Geliyor konusu nedir? Çinliler Geliyor oyuncuları kimdir?

Çinliler Geliyor konusu nedir? Çinliler Geliyor oyuncuları kimdir? Televizyonlarda yayınlanan filmler arama motorlarında araştırılıyor. Komediden drama, aksiyondan gerilime kadar farklı türde ve ülkeden filmler yayınlanıyor. TV'de film izlemeyi seven vatandaşlar da bu filmler hakkında araştırma yapıyor. Bu akşam yayınlanacak Çinliler Geliyor filmi de araştırılan filmlerden birisi oldu.

ÇİNLİLER GELİYOR KONUSU

Büyük bir heyecanla yaşadıkları kasabanın kurtuluş gününde yapılacak törene hazırlanan kasabanın sakinleri, her şeyin en iyi şekilde gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kendi aralarından oluşturdukları bir koro da, törende verilecek Türk Sanat Müziği konseri için prova yapmaktadır. Tam bu prova esnasında, belediye binasının önünde duran bir jipin içinden inen üç-dört Çinli, birdenbire bütün kasaba halkının dikkatini çeker. Çok kısa bir süre içerisinde bütün kasaba, Çinliler'in o bölgeye çok büyük bir yatırım yapacakları söylentisi ile çalkalanmaya başlar.

ÇİNLİLER GELİYOR OYUNCULARI

Cüneyt Türel – Salih

Yaman Tarcan – Tevfik

Bülent Kayabas – Osman

Nilgün Belgün – Zehra

Yüksel Arici – Cumali

Ipek Bilgin – Leyla

Erol Demiröz – Haci

Gürgen Öz – Ahmet

Yavuz Sepetçi – Yasar

Serkan Keskin – Asim