Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 06.06.2020 18:13
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.06.2020 18:13
ABONE OL

2. sezon ne zaman başlayacak? Heyecan dorukta! Aşk 101 yeni sezon fragmanı çıktı mı?

2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Bu kapsamda Aşk 101 dizisinin 2. sezon tarihi merak konusu oldu. Nisan ayında ilk sezonuyla seyirci karşısına çıkan Aşk 101 dizisinin yeni sezon tarihi Netflix'ten bir açıklama yapılıp yapılmadığı merak edilen konulardan birisi. Aşk 101 dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Peki, yayınlandı mı? İşte konu hakkında derlediğimiz bilgiler...

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak?

İlk sezonuyla Netflix'te Nisan ayında izleyicisiyle buluşan Aşk 101 dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Hayatta kendi yolunu bulmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarını anlatan dizinin 2. sezonuyla ilgili yayıncı kuruluş Netflix'ten bir açıklama yapılıp yapılmadığı merak konusu oldu. Peki, Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak? Aşk 101 2. sezon fragmanı yayında mı? İşte detaylar...

AŞK 101 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aşk 101 dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın ilerleyen dönemlerde yapılması beklenirken konu hakkında Netflix'ten açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak. Ayrıca dizinin 2. sezon fragmanı da henüz yayınlanmadı.

AŞK 101 DİZİSİ OYUNCULARI

Kubilay Aka - Kerem
Kaan Urgancıoğlu - Kemal
Alina Boz - Eda
Pınar Deniz - Burcu
Mert Yazıcıoğlu - Sinan
Selahattin Paşalı - Osman
İpek Filiz Yazıcı - Işık
Bade İşçil
Müfit Kayacan - Necdet

AŞK 101 KONUSU

1990'lı yıllarda Türkiye'sinde hayatta kendi yollarını bulmaya çalışan bir grup genç, çok sevdikleri öğretmenleri okuldan ayrılmasın diye onun aşık olması için uğraşırlar. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek için çaba harcarlar.

AŞK 101. 1. SEZONDA NELER YAŞANDI?

Aşk 101 1. sezon 1. bölüm: Okulda ortalığı birbirine katan Eda, Osman, Sinan ve Kerem, okuldan atılmamak için tek umutlarının merhametleri öğretmenleri Burcu olduğunu fark eder.

Aşk 101 1. sezon 2. bölüm: Grup, Işık'ın yardımıyla Burcu ve Kemal'in bir rock konserinde bir araya gelmesini sağlar. Konserden sonra Kemal, Burcu'yu evine bırakmayı teklif eder.

Aşk 101 1. sezon 3. bölüm: Burcu ve Kemal aralarındaki çekimi fark eder. Eda, Kerem ile arasına mesafe koyar. Sinan, Işık'a açılma konusunda tereddüt yaşamaya devam eder.

Aşk 101 1. sezon 4. bölüm: Işık, Eda'yı hayallerinin peşinden koşmaya teşvik eder. Grup, Tuncay'ı sınar ve onun Burcu'yu hak etmediğini fark eder.

Aşk 101 1. sezon 5. bölüm: Osman, Tuncay'ı karanlık bir işe çeker. Ancak bu ortaklık beklenmedik şekilde sonuçlanır. Işık ise Burcu ve Kemal'in birlikte çalışması için bir bahane bulur.

Aşk 101 1. sezon 6. bölüm: Eda, Işık ve Burcu aştan konuşur. Yetişkin Işık, doğum gününü arkadaş grubuyla birlikte Boğaz'da kutladıkları akşamı anımsar.

Aşk 101 1. sezon 7. bölüm: Tuncay, Burcu'ya kötü bir haber verir. Okul laboratuvarında yaşanan bir olay, Necdet için bardağı taşıran son damla olu. Grup, okuldan atılmayla karşı karşıya kalır.

Aşk 101 1. sezon 8. bölüm: Öğretmenler, herkesin içinde özür dileyip pişmanlıklarını dile getirmeleri karşılığında gruba son bir şans verir. Kemal ve Burcu, onlara oynanan oyunu öğrenir.