Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.05.2020 22:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.05.2020 22:54
ABONE OL

? 30 Mayıs 'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV 8 ekranlarında yayınlandığı günler büyük bir heyecanla takip edilen 'da bu akşam iki takım arasında doyunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Gönüllüler ve Ünlüler takımındaki yarışmacılar kazanmak için büyük çaba harcarken izleyiciler oyunu kimin kazandığını merak ediyor. Programı ekranları başında takip edemeyenler ise sorusuna yanıt arıyor. Peki, 30 Mayıs Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte merak edilenler...

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da bu akşam heyecan dolu dakikalar yaşandı. Gönüllüler ve Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmak için yarıştı. İzleyiciler oyunu hangi takımın kazandığını öğrenmek istiyor. Peki, 30 Mayıs Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte detaylar...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. İki takım arasındaki mücadele sona erdi. Dokunulmazlık oyununu 10'a 7 Gönüllüler takımı kazandı.

29 MAYIS SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. İki takım arasında kıran kırana mücadele sona erdi. Kazanan takım 10'a 7 Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR AYAK TENİSİ OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor ayak tenisi oyunu maçında Acun Medya ve Survivor 2020 takımı arasında heyecan dolu dakikalar yaşandı. Mücadeleyi genel skorda Survivor 2020 takımı 3-1 kazandı.

SURVİVOR 27 MAYIS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 27 Mayıs Takım oyunu kazanan bu hafta ünlüler takımı oldu. Böylece Survivor 2020 27 Mayıs ödül oyununu alan ünlüler takımı köfte ve piyaz yeme hakkı kazandı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. İki takım arasında kıran kırana süren mücadele sonucunda Gönüllüler takımı 10'a 5 oyunu kazandı.

SURVİVOR CANLI YAYIN REKORU NE KADAR OLDU?

Survivor ekibi ve Acun Ilıcalı'nın Instagram üzerinden başlattığı canlı yayın dünya rekoru kırdı. Survivor canlı yayınına 3 milyondan fazla kişi katıldı. Böylece dünya rekoru Acun Ilıcalı ve Survivor ekibinin oldu.

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI, KİM BİRİNCİ OLDU?

Eğlence dolu dakikaların yaşandığı şarkı yarışmasında Acun Ilıcalı canlı yayında sonuçları açıkladı. Kazanan isim Cemal Can oldu. Ardahan ise 2. olarak açıklandı.

Karaokede sonuncu olan isim Yunus Emre oldu. Ardından sondan ikinci Evrim, sondan üçüncü ise Sercan olarak açıklandı.