Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.05.2020 18:02
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.05.2020 18:02
ABONE OL

oyuncuları kimdir? nedir?

oyuncuları kimdir? nedir? Bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak yabancı film Kral Arthur Kılıç Efsanesi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Tarihi savaş filminde ünlü “Kral Arthur” karakterinin hikayesi anlatılıyor. Birbirinden yıldız isimlerin yer aldığı filmin konusu da dikkat çekiyor.

Kral Arthur Kılıç Efsanesi oyuncuları kimdir? Kral Arthur Kılıç Efsanesi konusu nedir?

Kral Arthur Kılıç Efsanesi oyuncuları kimdir? Kral Arthur Kılıç Efsanesi konusu nedir? Televizyonlarda yayınlanan yabancı filmler izleyenler tarafından sorgulanıyor. Birbirinden farklı türde yerli ve yabancı film her akşam izleyicilerle buluşuyor. Bu filmlerden birisi de Kral Arthur Kılıç Efsanesi oldu. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film merakla takip ediliyor. Peki, Kral Arthur Kılıç Efsanesi oyuncuları kimdir? Kral Arthur Kılıç Efsanesi konusu nedir?

KRAL ARTHUR KILIÇ EFSANESİ OYUNCULARI

Charlie Hunnam
Rolü : Arthur

Astrid Bergès-Frisbey
Rolü : The Mage

Jude Law
Rolü : Vortigern

Djimon Hounsou
Rolü : Bedivere

KRAL ARTHUR KILIÇ EFSANESİ KONUSU

Arthur henüz çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tahta geçer. Doğuştan kazanılan bu hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur ise şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir.

Ancak bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini Guy Ritchie'nin üstlendiği filmin senaryosu ise Joby Harold'a ait. Charlie Hunnam'ın Kral Arthur'u canlandırdığı filmde ayrıca Jude Law, Djimon Hounsou ve Eric Bana da yer alıyor.