Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.05.2020 18:21
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.05.2020 18:21
ABONE OL

konusu! kimdir? Bas Gaza oyuncu kadrosu…

kimdir? konusu nedir? Televizyon ekranlarında yayınlanan filmler izleyiciler tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. Sinemaseverler filmlerin konusu ve oyuncu kadrolarını merak ediyor. Bu akşam yayınlanacak Bas Gaza isimli film de dikkat çekiyor. Peki, Bas Gaza filmi konusu nedir? Bas Gaza oyuncuları kimdir? İşte yanıtı!

Bas Gaza filmi konusu! Bas Gaza oyuncuları kimdir? Bas Gaza oyuncu kadrosu…

Bas Gaza filmi konusu nedir? Bas Gaza oyuncuları kimdir? Bas Gaza oyuncu kadrosu filmi izleyenler tarafından sorgulanıyor. Her akşam birbirinden yeni yerli ve yabancı film ekranlara geliyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen filmlerin konusu ve oyuncu kadrosu araştırılıyor. Merakla beklenen filmlerden birisi de Bas Gaza oldu. Peki, Bas Gaza konusu nedir? Bas Gaza oyuncuları kimdir?

BAS GAZA KONUSU NEDİR?

Film, iki soyguncu kardeşin Fransa'nın güneyine yeni fırsatlar için arabayla yolculuk yapmasına ve orada bir suç şebekesinin patronuyla tanışmasına odaklanıyor.

Andrew ve Garrett Foster üvey kardeş olan iki araba hırsızıdır. İşlerinde o kadar iyilerdir ki artık uluslararası ün yapmışlardır. Ancak günün birinde yanlış kişiden bir klasik araba çalarlar. Bunun sonucu olarak bedel ödemeleri gerekecektir.

Yaptıkları hırsızlığa karşılık istenen şey ise çok özel bir arabadır. İkili kendilerine bir ekip kurmalı ve öldürülmemek için istenen arabayı çalmalıdır...

BAS GAZA OYUNCULARI KİMDİR?

Bas Gaza filmi oyuncuları arasında; Ana de Armas, Scott Eastwood, Gaia Weiss, Freddie Thorp ve Clemens Schick yer alıyor.