Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.05.2020 18:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.05.2020 18:52
ABONE OL

kimdir, kaç yaşında, nereli? kim?

kimdir, kaç yaşında, nereli sorularına yarışmanın izleyicileri yanıt arıyor. kim? Survivor’da heyecan her hafta tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar adada dokunulmazlık oyunlarını alıp eleme potasından uzak durmak isterken ödül oyunlarıyla da karınlarını doyurmak istiyor. Yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi de Survivor Berkan oldu. Berkan Karabulut hem yarışmadaki performansı hem de aşk hayatıyla dikkat çekiyor. İşte Survivor Berkan hakkında merak edilenler!

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Berkan sevgilisi kim?

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Berkan sevgilisi kim? Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler mücadelesinde, son günlerin dikkat çekici yarışmacılarından birisi de Berkan Karabulut oldu. Berkan'ın sevgilisinin kim olduğu arama motorlarında sorgulanıyor. Peki; Survivor Berkan kimdir? İşte, Survivor adasındaki performansıyla merak edilen isimlerden olan Berkan Karabulut hakkında merak edilen bilgiler…

SURVİVOR BERKAN KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Berkan Karabulut, sık sık okul değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

Berkan Karabulut, Survivor 2020'ye katılma nedenini ise şu sözlerle anlatıyor:

"4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

SURVİVOR BERKAN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Lale Zuzanna Onuk İstanbul doğumludur. Varşova Sosyal Bilimler ve psikoloji üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyken Miss Turkey 2018'de 19. Numarada yarışmıştır. 1,80 boyunda olan Lale Onuk 22 yaşında. Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Onuk, sosyal medya paylaşımlarıyla ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.