Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.05.2020 12:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.05.2020 16:27
ABONE OL

ve yarışmacıları! Lezzet Düşkünleri yeni bölümde neler yaşandı?

ekranlarında dün başladı ve daha ilk bölümden oldukça ilgi gördü. Ünlü şef Gabriel Sponza'nın sunuculuğu ile ekrana gelen Lezzet Düşkünleri yarışmasının formatı da oldukça dikkat çekti. Lezzet Düşkünleri 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecanlandırdı. İzleyiciler kimler? Sorusunun yanıtı da çok fazla araştırılmaya başlandı. Peki , saat kaçta yayınlanıyor?

Lezzet Düşkünleri sunucusu ve yarışmacıları! Lezzet Düşkünleri yeni bölümde neler yaşandı?

Lezzet Düşkünleri yarışması yeni başlamasına rağmen hafta içi gündüz kuşağında severek izlenne yarışmalardan biri oldu. Yemek yarışması gibi görünse de aslında çok farklı konsepti olan Lezzet Düşkünleri'nin yarışmacıları da gündem konusu olmaya başladı. Gabriel Sponza'nın sunduğu Lezzet Düşkünleri hafta içi her gün 15:45'te TV8 ekranlarında yayınlanıyor. İşte Lezzet Düşkünleri yarışmacıları ve formatı hakkındaki bilgiler…

LEZZET DÜŞKÜNLERİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

LEZZET DÜŞKÜNLERİ YARIŞMASININ FORMATI NASIL?

TV8'in yepyeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri, Gabriel Sponza'nın sunumuyla ekranlara geliyor. İki takıma ayrılan 5 yarışmacı ve partnerlerinin birlikte yarıştığı yarışmada, her gün 7 saatini aynaların arkasına gizlenmiş kameraların altındaki bu evde geçirecek. İşte Lezzet Düşkünleri evinin birbirinden yetenekli yarışmacıları...

Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelecek olan ve seyircinin de oyları ile söz hakkı sahibi olacağı Lezzet Düşkünleri evinde, 2'li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okuayarak tüm hünerlerini sergileyecek ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek ve haftanın ödülünü kazanmak için yarışacaklar.

Sponza ise seyirciye hem pratik mutfak bilgileri verecek hem de seyircinin dili damağı olarak, ekrana gelen tüm lezzetleri detayları ile aktaracak.
Haftanın finalinde bir çift büyük ödülü kazanırken bir çift de hayallerine veda edecek. 6. günün sonunda elenen çiftin yerine ise yine çok yetenekli bir başka çift gelecek ve yarışma tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ YARIŞMACILARI KİMLER?

Boğaçhan Tuzcu/Taylan Satmaz


24 yaşında İstanbul'da yaşayan Boğaçhan Tuzcu profesyonel şef. 24 yaşındaki Marmaris'te yaşayan profesyonel şef olan partneri Taylan Satmaz ile yanyana geldiklerinde çok eğlenip aynı zamanda eğlendirdiklerini düşünüyor. Uzun yıllara dayanan arkadaşlıklarını Lezzet Düşkünleri'ne taşıdı.

Sibel Döğen Gedik/Mehmet Emre Gedik

İstanbul'da yaşanyan 36 yaşındaki Sibel Döğen Gedik, işletmeci olarak çalışmakta. Partneri ve aynı zamanda iki yıllık evli olduğu 41 yaşındaki eşi Mehmet Emre Gedik ile Lezzet Düşkünleri programında yarışacak ve Mehmet Emre Gedik de profesyonel aşçı.

Selen Özcan/Gizem Özcan

Aslen Kayserili olan 22 yaşındaki Selen Özcani hukuk öğrencisi. Yemek yapmayı babaannelerinde öğrenen Özcan'ın partneri ve kardeşi Gizem Özcan da hukuk öğrencisi. Tatlılar konusunda oldukça iddialı olan ikili aynı evde yaşıyorlar ve genel olarak iyi anlaşıyor.

Pınar Türkyılmaz/Doğa Zeles

40 yaşında profesyonel bir aşçı olan Pınar Türkyılmaz'a çok baskın ve konuşkan bir karakter olan Doğa Zeles eşlk edecek ve Lezzet Düşkünleri2'nde başarı kovalayacak.

Gökhan Sarı/Burhan Selvi

37 yaşındaki Gökhan Sarı, profesyonel şef olmadan önce gayrimenkul işinde çalışmaktaydı. Mesleği aşçılık olan partneri Burhan Selvi ile TV8'in yeni yarışmasında başarı kovalayacak.