Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.05.2020 15:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.05.2020 15:31
ABONE OL

oyuncuları kimdir? nedir? Nerede çekildi?

oyuncuları kimdir? nedir? Bu akşam ATV ekranlarında yayınlanacak yerli sinema Kardeşim Benim 2 filminin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Oyuncu kadrosunda birbirinden yıldız isimlerin olduğu filmde, Ege’den İç Anadolu’ya, Karadeniz’den yurt dışına kadar uzanan bir yol hikayesi konu ediliyor.

Kardeşim Benim 2 oyuncuları kimdir? Kardeşim Benim 2 konusu nedir? Nerede çekildi?

Kardeşim Benim 2 oyuncuları kimdir? Kardeşim Benim 2 konusu nedir? Başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz'un paylaştığı romantik komedi filmi Kardeşim Benim 2, bu akşam ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Yayınlandığı dönemde sinemalarda büyük ilgi gören yerli filmin konusu da dikkat çekiyor. İşte, Kardeşim Benim 2 oyuncuları ve konusu!

KARDEŞİM BENİM 2 KONUSU NEDİR?

İki ünlü kardeş olan Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür. İki gün sonra Hakan'ın düğünü vardır fakat arkadaşlarına son vazifelerini yerine getirmek için köye gitmişlerdir. Hakan, Rize'nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer'in kızı olan Didem'le evlenecektir. Muzaffer, Hakan'ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem'i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan'ın ensesindedir.

Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege'den İç Anadolu'ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz'de bulurlar. Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla, öldü sandıkları Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gereken bir düğün gibi dertlerle...

KARDEŞİM BENİM 2 OYUNCULARI

Murat Boz, Burak Özçivit, Ferdi Sancar, Leyla Feray, Pınar Deniz, Korhan Herduran, Hakan Karsak, Sezgi Mengi, Engin Şenkan, Ayhan Taş, Ozan Çelik