Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 23.05.2020 14:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.05.2020 14:30
ABONE OL

kimdir? , ne iş yapıyor?

kimdir? Canlı yayında nafaka alamadığı için gözyaşlarına boğulan , kaç yaşında, ne iş yapıyor? Magazin gündemine oturan Hilal Özdemir’in kim olduğu merak edilmeye başlandı. Müzisyen Hilal Özdemir, Kanal D'de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu. Zor durumda olduğunu söyleyen Özdemir, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. İşte, Hilal Özdemir kimdir sorusunun yanıtı!

Hilal Özdemir kimdir? Hilal Özdemir kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Hilal Özdemir kimdir? Hilal Özdemir kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Magazin gündeminde yer alan Hilal Özdemir söyledikleriyle dikkat çekti. Özdemir, 2014 yılında boşandığı eşi Hazım Körmükçü'nün nafaka ödemediğini söyledi. Ağlayarak zor durumda olduğunu belirten Hilal Özdemir kimdir sorusuna yanıt aranmaya başlandı. İşte, Hilal Özdemir hakkında merak edilenler…

HİLAL ÖZDEMİR KİMDİR?

Hilal Özdemir, 20 Nisan 1971 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Türk halk müziği şarkıları söylemektedir. Harika Avcı, Hüner Coşkuner, Sedat Sayan, Nur Ertürk, Ayşe Tunalı gibi çok sayıda sanatçının da prodüktörlüğünü yapan ve Neşe Karaböcek ile Gülden Karaböcek ile bir d nem evli olan prodüktör Atilla Alpsakarya sayesinde tanınır oldu.

Hilal Özdemir, 1995 yılında oyuncu Salih Güney ile nişanlandı ayrıldı.

2007 yılında yayınlanan ilk sezon "Şarkı Söylemek Lazım" yarışmasına o zamanki eşi Hazım Körmükçüile katıldı. Yarışmanın sunuculuğunu Behzat Uygur ve Zeynep Tokuş birlikte yaparken, jüride Olcayto Ahmet Tuğsuz, Erol Büyükburç, Fuat Güner, İnci Çayırlı, Oray Eğin, Eyşan Özhim vardı. İlhan Şeşen Zuhal Topal çiftinin birinci olduğu yarışmada? İlhan Şeşen – Zuhal Topal, Hilal Özdemir – Hazım Körmükçü, Hakan Aysev – Serap Ezgü, Ferda Anıl Yarkın – Helin Avşar, Suat Suna – Irmak Ünal, Metin Arolat – Hande Subaşı, Işın Karaca – Vatan Şaşmaz, Burcu Güneş – Berke Hürcan, Yeliz Eker – Semih Saygıner, Linet – Erhan Yazıcıoğlu, Zeynep Dizdar – Yağmur Atacan, Mirkelam – Didem Uzel yarışmacı olarak katıldılar.

Hilal Özdemir, 20 Nisan 2003 tarihinde oyuncu Hazım Körmükçü ile evlendi. 2014 yılında boşandı. Ada (d.2004) adında oğlu ve Ayka (d.2006) adında kızı vardır.