Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 01.05.2020 23:49
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 01.05.2020 23:49
ABONE OL

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak? Aşk 101 2. yeni sezon fragmanı yayında mı?

Netflix platformunda ilk sezonu yayınlanan Aşk 101 dizisinin 2. sezon tarihi merak konusu oldu. Aşk 101'in ilk sezonu geçtiğimiz günlerde izleyicisiyle buluştu. Dizi hayatta kendi yolunu bulmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarını anlatıyor. Aşk 101 dizisinin ilk sezonunu bitiren izleyiciler Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Aşk 101 2. yeni sezon fragmanı yayında mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak?

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak sorusu dizinin ilk sezonunu bitiren izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Nisan ayında ilk sezonuyla seyirci karşısına çıkan Aşk 101 dizisinin yeni sezon tarihi merak ediliyor. Netflix'te izleyici karşısına çıkan Aşk 101 dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Peki, Aşk 101 2. yeni sezon fragmanı yayında mı? İşte detaylar...

AŞK 101 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aşk 101 dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın ilerleyen dönemlerde yapılması beklenirken konu hakkında Netflix'ten açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak. Ayrıca dizinin 2. sezon fragmanı da henüz yayınlanmadı.

AŞK 101 DİZİSİ OYUNCULARI

Kubilay Aka - Kerem
Kaan Urgancıoğlu - Kemal
Alina Boz - Eda
Pınar Deniz - Burcu
Mert Yazıcıoğlu - Sinan
Selahattin Paşalı - Osman
İpek Filiz Yazıcı - Işık
Bade İşçil
Müfit Kayacan - Necdet

AŞK 101 KONUSU

1990'lı yıllarda Türkiye'sinde hayatta kendi yollarını bulmaya çalışan bir grup genç, çok sevdikleri öğretmenleri okuldan ayrılmasın diye onun aşık olması için uğraşırlar. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek için çaba harcarlar.

AŞK 101. 1. SEZONDA NELER YAŞANDI?

Aşk 101 1. sezon 1. bölüm: Okulda ortalığı birbirine katan Eda, Osman, Sinan ve Kerem, okuldan atılmamak için tek umutlarının merhametleri öğretmenleri Burcu olduğunu fark eder.

Aşk 101 1. sezon 2. bölüm: Grup, Işık'ın yardımıyla Burcu ve Kemal'in bir rock konserinde bir araya gelmesini sağlar. Konserden sonra Kemal, Burcu'yu evine bırakmayı teklif eder.

   Aşk 101 1. sezon 3. bölüm: Burcu ve Kemal aralarındaki çekimi fark eder. Eda, Kerem ile arasına mesafe koyar. Sinan, Işık'a açılma konusunda tereddüt yaşamaya devam eder.

   Aşk 101 1. sezon 4. bölüm: Işık, Eda'yı hayallerinin peşinden koşmaya teşvik eder. Grup, Tuncay'ı sınar ve onun Burcu'yu hak etmediğini fark eder.

   Aşk 101 1. sezon 5. bölüm: Osman, Tuncay'ı karanlık bir işe çeker. Ancak bu ortaklık beklenmedik şekilde sonuçlanır. Işık ise Burcu ve Kemal'in birlikte çalışması için bir bahane bulur.

   Aşk 101 1. sezon 6. bölüm: Eda, Işık ve Burcu aştan konuşur. Yetişkin Işık, doğum gününü arkadaş grubuyla birlikte Boğaz'da kutladıkları akşamı anımsar.

   Aşk 101 1. sezon 7. bölüm: Tuncay, Burcu'ya kötü bir haber verir. Okul laboratuvarında yaşanan bir olay, Necdet için bardağı taşıran son damla olu. Grup, okuldan atılmayla karşı karşıya kalır.

   Aşk 101 1. sezon 8. bölüm: Öğretmenler, herkesin içinde özür dileyip pişmanlıklarını dile getirmeleri karşılığında gruba son bir şans verir. Kemal ve Burcu, onlara oynanan oyunu öğrenir.