Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 10.04.2020 16:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.04.2020 16:16
ABONE OL

, neden yok? ! ?

sorusu hakkında izleyicilerin araştırması artış gösterdi. ATV'de cuma günü saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Hercai dizisinin yeni bölümleri heyecanla takip ediliyor. 10 Nisan Cuma günü ATV yayın akışında Hercai dizisinin olmaması izleyicileri Hercai dizisi neden yok sorusu hakkında araştırmaya yöneltti. Peki, yayınlanacak? İşte ATV 10 Nisan yayın akışı...

Hercai bu akşam neden yok?

Hercai bugün neden yok? Cuma akşamı saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Hercai dizisinin yeni bölümü izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Ancak dizinin bu akşam ATV yayın akışında yer almaması izleyicilerin aklına Hercai dizisi bu akşam var mı sorusunu getirdi. Bu kapsamda izleyiciler merakla Hercai yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte merak edilenler...

HERCAİ NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizilerin çekimlerine koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verildi. Hercai dizisinin yeni bölümü yerine Kardeş Payı 3. ve 4. bölümü izleyicisiyle buluşacak. ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai'nin yeni bölüm tarihi ATV tarafından açıklanmadı. Açıklama geldiğinde haberimizde yer alacak.

10 NİSAN ATV YAYIN AKIŞI

16.20: Esra Erol'da
19.00: ATV Ana Haber
20.00: Kardeş Payı 3. Bölüm
22.30: Kardeş Payı 4. Bölüm
23.40: Son Durak

HERCAİ 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Ben intikamımdan vazgeçtim!"

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur.

REYYAN GERÇEĞİ KABUL EDİYOR

Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

MİRAN'IN KARARI

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister.

MİRAN GALİP GELİYOR

Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler.

AZİZE'NİN İNTİKAM PLANI

Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

BEKLENMEDİK HABER

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.