Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.04.2020 09:49
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.04.2020 09:51
ABONE OL

son dakika Koronavirüse mi yakalandı? Kıvanç Tatlıtuğ kaç yaşında, son sağlık durumu nasıl?

Son dakika haberine göre ünlü oyuncu 'un hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Koronavirüs salgının başlamasının ardından eşi ile birlikte Kemerburgaz 'da orman içinde bulunan evine giden Kıvanç Tatlıtuğ, burada inzivaya çekilmişti. Bu sırada rahatsızlandığı ve kendini iyi hissetmediği öğrenilen Kıvanç Tatlıtuğ'un hastaneye kaldırıldığı ve burada tedavi altına alındığı bildirildi. Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 yılında ’da dünyaya gelmiştir. Beş çocuklu bir ailenin çocuğu olan Tatlıtuğ, ailesi ile birlikte 1997 yılına kadar Adana’da yaşamış ardından ’a yerleşmişlerdir. Kıvanç Tatlıtuğ kaç yaşında, son dağlık durumu nasıl?

Kıvanç Tatlıtuğ son dakika Koronavirüse mi yakalandı?

Son dakika haberi: Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 'un koronavirüs şüphesi ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Koronavirüs salgının başlamasının ardından eşi Başak Tatlıtuğ ile birlikte Kemerburgaz'da orman içinde bulunan evine giden Kıvanç Tatlıtuğ, burada inzivaya çekilmişti. Kıvanç Tatlıtuğ , 27 Ekim 1983 doğumludur. Adını ilk kez 2005 yılında yayınlanan Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteri ile duyuran Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili merak edilenler haberimizde...

İNZİVAYA ÇEKİLMİŞTİ

Koronavirüs salgının başlamasının ardından eşi Başak Tatlıtuğ ile birlikte Kemerburgaz 'da orman içinde bulunan evine giden Kıvanç Tatlıtuğ, burada inzivaya çekilmişti.

HASTANEYE YATIŞI YAPILDI

Deniz Boy 'un son dakika olarak aktardığı bilgiye göre Kıvanç Tatlıtuğ 'un önceki akşam hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Rahatsızlandığı ve kendini iyi hissetmediği öğrenilen Kıvanç Tatlıtuğ'un hastaneye kaldırıldığı ve burada tedavi altına alındığı bildirildi.

KORONA ŞÜPHESİ

Söz konusu iddialarda Kıvanç Tatlıtuğ'un koronavirüse yakalandığından şüpheleniliyor.

KIVANÇ TATLITUĞ KİMDİR?

27 Ekim 1983 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Beş çocuklu bir ailenin çocuğu olan Tatlıtuğ, ailesi ile birlikte 1997 yılına kadar Adana'da yaşamış ardından İstanbul'a yerleşmişlerdir. Ülkerspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi önemli klüplerde profesyonel olarak basketbol oynayan ve sakatlık sonucu basketbolu bırakmak zorunda kalan Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 Yılında Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Ardından aynı yıl yapılan Best Model of the World yarışmasında da birinci olan Kıvanç Tatlıtuğ, Fransız mankenlik ajansı Success'ten gelen teklifle Paris'e yerleşti ve 1,5 yıl orada yaşadı. Tatlıtuğ, küçük yaşlarından itibaren dizi ve sinema oyunculuğuna olan ilgisinden dolayı Fransa'da yaşadığı dönemde gelen dizi tekliflerini değerlendirmek üzere Türkiye'ye dönmüş ve Okan Bayülgen'den ve Devlet Tiyatrosu oyuncusu Laçin Ceylan'dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ 2005 yılında ilk dizi projesi olan Gümüş dizisinde Songül Öden ile birlikte başrol oynamış ve tüm Türkiye'de tanınmaya başlamıştır.

"Gümüş" dizisinin ardından sırasıyla; "Menekşe ile Halil" dizisinde "Halil", "Amerikalılar Karadeniz'de" filminde "Muzaffer", "Aşk-ı Memnu" dizisinde "Behlül", "Ezel" dizisinde konuk oyuncu olarak "Sekiz", "Kuzey Güney" dizisinde "Kuzey", "Kelebeğin Rüyası" filminde "Muzaffer Tayyip Uslu", "Kurt Seyit ve Şura" dizisinde "Kurt Seyit" ve 2016 yılında "Cesur ve Güzel" dizisinde "Cesur" karakterini canlandırarak devam etmiştir. Kıvanç Tatlıtuğ son olarak 2018 Şubat ayında vizyona giren "Hadi Be Oğlum" filminde "Ali" karakterini canlandırmıştır.

19 Şubat 2016'da stil danışmanı Başak Dizer ile Paris'te dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ, 1.87 metre boyunda, 77 kilo ve akrep burcudur. Kıvanç Tatlıtuğ, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma adlı dizide polis Kadir karakterine hayat vermektedir.

Ödülleri:

2009 – 36.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri, En İyi Erkek Oyuncu – Aşk-ı Memnu
2012 – 39.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri, En İyi Erkek Oyuncu – Kuzey Güney
2013 – Yılın Yıldızları, En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu – Kuzey Güney
2013 – 18. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri – Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu – Kelebeğin Rüyası
2014 – 46. Siyad Türk Sineması Ödülleri – En iyi erkek oyuncu – Kelebeğin Rüyası

Kıvanç Tatlıtuğ'un rol aldığı diziler ve filmler:

2005 – Gümüş (Mehmet) (TV Dizisi)
2006 – Acemi Cadı (TV Dizisi)
2007 – Amerikalılar Karadeniz'de 2 (Halil) (Sinema Filmi)
2008 – 2009 – Aşk-ı Memnu (Behlül) (TV Dizisi)
2008 – Menekşe ile Halil (Halil) (TV Dizisi)
2010 – Ezel (Sekiz) (TV Dizisi)
2010 – Oyuncak Hikayesi 3 (Seslendirme)
2011 – 2012 – Kuzey Güney (Kuzey) (TV Dizisi)
2013 – Kelebeğin Rüyası (Muzaffer) (TV Dizisi)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (Kurt Seyit) (TV Dizisi)
2016 – Siyah Beyaz (TV Dizisi)
2017 – Güzel ve Cesur (Cesur) (TV Dizisi)
2018 – Hadi Be Oğlum (Ali) (Sinema Filmi)
2018 – Çarpışma (Kadir) (TV Dizisi)
2019 – Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (Saruhan) (Sinema Filmi)