Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.04.2020 12:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.04.2020 12:16
ABONE OL

Hızır yeni düşmanlarıyla karşı karşıya geliyor! . yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi?

. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Son bölümde Hızır'ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali'yi çok sinirlendirdi. Altan'dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz'a geldi. İzleyiciler 163. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi sorusuna yanıt arıyor. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EDHO 163. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi?

Yayınlandığı günden bu yana ATV ekranlarında milyonlarca izleyici tarafından merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Son bölümde Tufan ve Hızır arasında özel bir anlaşma yapıldı. Feyyaz'ı Tipi ve Rafet izlemeye aldı. Nasuh'la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır'a teslim edildi. Bölümün ardından EDHO 163. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. İşte dizinin son bölümünde yaşananlar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Bunu ihanet sayarım!"

Tufan ile Hızır'ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır.

HIZIR ALİ ÖFKELİ

Hızır'ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali'yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan'ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır.

SIRA NASUH VE FEYYAZ'DA

Altan'dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz'a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar.

KEPELİLER HAREKETE GEÇİYOR

Kepeliler paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır.

FEYYAZ İKİLİ OYNUYOR

Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir. Anlaşmaya oturduğu diğer masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği sözünü alır.

ALPARSLAN'IN ÖNGÖRÜSÜ

Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran önce güvenli bir alana göndermek ister. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir şekilde anlaşılacaktır.

TİPİ, FEYYAZ'I YAKALIYOR

Diğer yandan Feyyaz'ı Tipi ve Rafet izlemeye almıştır. Nasuh'la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır'a teslim edilir.

FEYYAZ HAİN OLDUĞUNU İTİRAF EDECEK Mİ?

Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir.