Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 31.03.2020 17:10
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 31.03.2020 17:10
ABONE OL

bu akşam var mı? ne zaman yayınlanır? 31 Mart

bu akşam var mı? Salı akşamları izleyiciler tarafından beğeniyle takip edilen Hekimoğlu dizisi bu akşam nda yer almıyor. Yayın akışında diziyi göremeyen izleyiciler konu hakkında detayları öğrenmek istiyor. Bu nedenle ne zaman yayınlanır sorusu hakkındaki araştırmalar artış gösterdi. Peki, Hekimoğlu dizisi yeni bölüm tarihi açıklandı mı? İşte 31 Mart Kanal D yayın akışı

Hekimoğlu bu akşam var mı?

Hekimoğlu bu akşam var mı sorusu hakkındaki detaylar merak ediliyor. Salı akşamı saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Hekimoğlu dizisinde yaşanan izleyiciler tarafından anbean takip ediliyor. Dizinin bu hafta Kanal D yayın akışında yer almaması Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman yayınlanır sorusu hakkındaki araştırmaların artmasına neden oldu.

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm tarihiyle ilgili yayıncı kuruluş Kanal D'den bir açıklama gelmedi. Hekimoğlu'nun dizisinin yeni bölümü yerine bu akşam tekrar bölümü izleyicisiyle buluşacak. Kanal D'den Hekimoğlu yeni bölüm tarihiyle ilgili açıklama geldiğinde haberimizde yer alacak.

31 MART KANAL D YAYIN AKIŞI

18:45: Buket Aydın'la Kanal D Haber

20:00: Hekimoğlu - Tekrar

23:30: Efsane

Vahap Hekimoğlu'ndan kendi şirketinin piyasaya sunacağı bir ilacın tanıtımını yapmasını ister. Buna karşılık, ekibinden kimseyi kovmasına gerek kalmayacaktır. Hekimoğlu teklifi kabul eder.

İpek kararından dolayı Hekimoğlu ile gurur duyar ama Hekimoğlu ruhunu sattığını düşünmektedir. Emre ve Hekimoğlu yüzleşir. Emre, Hekimoğlu'nu Vahap'a ispiyonlayanın kendisi olduğunu kabul eder.

Orhan, Hekimoğlu'nun Zeynep'ten etkilendiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ise, Zeynep'e neden kendisini sevdiğini sorar. İlacın tanıtım günü geldiğinde Vahap, Hekimoğlu'na seçeneklerini hatırlatmak zorunda kalır.

Tüm bunlar yaşanırken, lise öğrencisi bir gencin hayatı yine Hekimoğlu ve ekibinin ellerindedir. Hekimoğlu, Vahap'ın istediğini yerine getirecek mi? Zeynep ve Hekimoğlu arasında neler oluyor? Emre ve Hekimoğlu yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Hekimoğlu ve ekibi, her şeye rağmen genç hastayı tedavi edebilecek mi?

İŞTE HAFTALIK DİZİ PROGRAMLARI

Pazartesi:

ATV: Kim Milyoner Olmak İster

Show TV: Çukur

Star TV: Sefirin Kızı

TRT 1: Ya İstiklal Ya Ölüm

Kanal D: Zalim İstanbul

Salı:

ATV: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Kanal D: Hekimoğlu:

Show TV: Ramo

TRT 1: Tutunamayanlar

Çarşamba:

ATV: Kuruluş Osman

TRT 1: Benim Adım Melek

Tv8: Doğduğun Ev Kaderindir

Perşembe:

ATV: Bir Zamanlar Çukurova

Cuma:

ATV: Hercai

Kanal D: Arka Sokaklar

Star TV: Babil

TRT 1: Payitaht

Cumartesi:

ATV: Kim Milyoner Olmak İster

Kanal D: Hizmetçiler

Show TV: Kuzey Yıldızı

TRT 1: Kalk Gidelim

Pazar:

ATV: Gel Dese Aşk

Star TV: Güvercin

TRT 1: Şampiyon