Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.03.2020 17:02
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.03.2020 18:19
ABONE OL

? 2020 , nereli ve ne iş yapıyor?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı 'da Pazar akşam ilk eleme adayının belirlenmesi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununun ardından toplanan konseyde oylama neticesinde 'i eleme adayı olarak gösterildi. Bu kapsamda özellikle programın olduğu günlerde izleyiciler sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, 2020 Survivor Yunus Emre Özden kaç yaşında ve nerelidir? İşte detaylar...

Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir?

Yunus Emre Özden kimdir? TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Survivor 2020'de eleme heyecanı yaşanıyor. Dün akşam Survivor'da dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Oyunda ara ara gergin anları yaşandı ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Eleme oyununun ardından gönüllüler takımı eleme adayını netleştirmek konseyde toplandı. Oylama neticesinde ilk eleme adayı Yunus Emre olarak açıklandı. Peki, Yunus Emre Özden kimdir? 2020 Survivor Yunus Emre Özden kaç yaşında ve nerelidir? İşte detaylar...

YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

29.03.1993 İstanbul/Silivri'de doğan ve hala Silivri'de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019'da Türkiye 3.'sü, İstanbul 2.'si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.