Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

karantina günlerinde aşkı 'la birlikte villasına kapandı

ile , karantina günlerini yakışıklı oyuncunun Zekeriyaköy’deki villasında geçiriyor. Oyuncu çift, bol bol bahçede yürüyüş yapıp kesinlikle misafir kabul etmiyor.

Duygusal kaçış!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, eşi Başak Dizer'le Kemerburgaz'daki evlerinde kendilerini koruma altına alan Kıvanç Tatlıtuğ'un izinden gitti. Ulusoy, kendisi gibi oyuncu aşkı Duygu Sarışın'la birlikte Zekeriyaköy'deki villasına kapandı.

Bahçeli villasında sevgilisiyle kalan Çağatay Ulusoy, bahçesinde zaman geçiriyor. Besteler yapan Ulusoy, bir yandan senaryo yazıyor. Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın, evlerine ise misafir kabul etmeyip herkesten uzak duruyor.


Ulusoy da yakın dostu Tatlıtuğ gibi orman içerisindeki evinde kendisini izole etti.


, karantina günlerinde aşkı için sağlıklı yemekler yapıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.