Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.03.2020 Gazete
ABONE OL

'den 'Yıldırım' operasyonu! Karantina günlerinde kuaföre ödediği para dudak uçuklattı

Karantina günlerini ’la geçiren , önceki gün kuaförünü evine çağırdı. Güzel popçu, saçlarına bakım yaptırmak için de tam bin liralık ücreti ödedi…

Yıldırım operasyonu

Uyarılara dikkat ederek dışarı çıkmayan Hadise, karantina günlerinde aşkı Kaan Yıldırım ile İstinye'deki evinde beraber… Yetkililerin çağrılarına harfi harfiyen uyan güzel popçu, kuaförlerin kapanmasıyla da kendisine çözüm arayışına girdi.

Hadise, saçlarına bakım yaptırmak için kuaförünü evine çağırdı. Popçunun kuaförü, artan talep nedeniyle evde hizmet fiyatlarına zam yaptığını ve saç bakım ücretinin bin TL olduğunu söyledi. Hadise, bu fiyata önce şaşırsa da yine evde saçlarına bakım yaptırdı.


Popçu, saçlarını boyatmak için yıllardır 'ya gidip geliyor.


Yakışıklı oyuncu, dizi seti iptal edilince 'nin evinden çıkmaz oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.