Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.03.2020 09:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.03.2020 09:12
ABONE OL

Osman Bey ihanete karşı! . yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

. yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyordu. Heyecanın dorukta olduğu 17. bölümde Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey'e meydan okudu ve Alişar'ın okuyla yaralandı. Oğlunu ve Dündar Bey'in acısını içine gömen Zöhre Hatun gerçekleri Selcan Hatun'a itiraf etti. Bölümün ardından Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merak konusu oldu. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Kuruluş Osman 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında milyonlarca izleyici tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman dizisinde bu hafta yaşananlar izleyiciler tarafından anbean takip edildi. İzleyicilerin heyecanla takip ettiği bölümde Osman Bey ve Dündar Bey arasındaki gerilim dikkat çekti.Yeni bölümde Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetti. Dündar'ın ardından Kayı Obası'nın Beyi Gündüz olarak seçildi. Bölümün ardından izleyiciler heyecanla Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanını beklemeye başladı. İşte son bölümde yaşanan olaylar...

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Sana şerefli bir ölüm vadediyorum Balgay!"

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey'e meydan okur.

OSMAN BEY, DÜNDAR BEY'E BEDEL ÖDETİYOR

Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar'ın ardından Kayı Obası'nın Beyi kim olacak?

BALGAY'IN AKIBETİ NE OLACAK?

Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey'i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey'e sırrını açıklayacak mı? Batur'u öldüren Alişar Bey, Konya'dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Biz ecelden korkmayız imanımızla savaşır, şehadeti kovalarız!"

Ağabeyi Gündüz'ün Balgay tarafından tutsak edildiğini öğrenen Osman Bey, Alpleriyle birlikte Balgay'ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürür.

OBADA ZOR GÜNLER

Dündar Bey, Moğollara verdiği tavizler yüzünden obada zor günler geçirirken, Samsa Çavuş'u da yanına alan Osman Bey, Moğollara ve Balgay'a karşı hamlesini yapar.

BALGAY'A TUZAK

Balgay'ı tuzağa düşüren Osman Bey, Moğollardan Kayıların intikamını alabilecek mi? Pusuya düşen Balgay'ın akıbeti ne olacak?

Osman Bey, Balgay tarafından işkence gören ağabeyi Gündüz Bey'in kurtarabilecek mi? Bala Hatun iyileşebilecek mi? Osman Bey, Dündar Bey'den nasıl hesap soracak?

SAMSA ÇAVUŞ VE OSMAN BEY YENİDEN BULUŞUYOR

Samsa Çavuş ve Osman Bey yeniden buluşması dengeleri nasıl değiştirecek? Sofia'yı ele geçiren Osman Bey, nasıl bir oyun kuracak?