Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 20.03.2020 10:29
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.03.2020 10:29
ABONE OL

Müjgan öldü mü? ATV'de son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm tek parça izle!

60. bölüm izle ve seçenekleri izleyiciler tarafından akşam saatlerinden itibaren araştırılıyor. Son bölümde Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşuyor. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli oluyor. Peki, heyecan dolu yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm izle ve son bölüm izle seçeneğini aşağıda bulabilirsiniz. Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapar ve soluğu konakta aldı.

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm izle seçeneği izleyiciler tarafından aratılıyor. ATV ekranlarının sevilerek takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam saat 20.00'de yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Son bölümde yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapıyor ve soluğu konakta alıyor. Demir, Züleyha'nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılıyor. Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm izle ve son bölüm izle seçeneğini aşağıda bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Geldiğimiz bu noktada herkes suçlu!"

ZÜLEYHA ŞİMDİ DE CEZAEVİNDE Mİ ÇİLE ÇEKECEK?

Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha'nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır!

DEMİR ÖLECEK Mİ?

Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

ZÜLEYHA VE HÜNKAR İLK KEZ AYNI NOKTADA

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır.

DEMİR'İN YAŞAM MÜCADELESİ

Demir'in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha'yı ziyarete de gider.

ZÜLEYHA, SESSİZ KALMAK İSTİYOR

Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha'yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha'nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.

MÜJGAN, ZÜLEYHA SINAVINI VEREBİLECEK Mİ?

Bir yandan olan bitene üzülse de bir yandan hala kendini haklı bulan Müjgan, artık Behice cephesini de kaybetmiştir. Züleyha'nın dikkat çekmek için Demir'i vurduğunu söyleyen Müjgan'a kendi halası bile artık itibar etmeyecektir.

MÜJGAN EVLİLİĞİNİ KURTARMAYA ÇALIŞIYOR

Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için çabalarken, Müjgan da evliliğini kurtarmak için çaba gösterecektir. Ancak yapacağı şey, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.