Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.02.2020 17:50
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.02.2020 17:55
ABONE OL

'Gücümüz Yeter' sloganı ile Menekşe Taş’ın hayallerini gerçekleştiriyor

ile Gücümüz Yeter 2. bölüm Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. FINISH ve Atv'nin başarılı sunucusu Müge Anlı, Menekşe Taş’ın hayallerini gerçekleştiriyor. Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programı nedir? Kendi iş fikri ya da planlarını hayata geçirmek isteyen kadınlar, girişimcilik projelerini Müge Anlı’ya anlatıyor ve işlerini kurmak üzere Finish’in desteğiyle çalışma dünyasına giriyorlar.

Müge Anlı, Menekşe Taş’ın hayallerini gerçekleştiriyor

Yılların en güvenilir ismi , kadınların iş hayallerini gerçekleştirmek üzere el ele verdi. Her hafta Çarşamba saat 12.55'te atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert'in ardından yayınlanacak programın ikinci bölümünde, Menekşe Taş'ın hayalleri gerçek oluyor.

Araştırmalara göre iş gücüne katılmamış kadınların yarısından fazlası iş aramamalarına gerekçe olarak ev işlerini gösteriyor. Bu duruma çözüm bulmak üzere hayata geçirilen projenin çıkış noktasını "Hayatımız ev işleriyle uğraşarak geçiyor. Buna dur demek bizim elimizde. Hadi mutfaktan çıkın, başarmak üzere harekete geçin. Çünkü hayallerimizi gerçekleştirmeye, dünyamızı güzelleştirmeye GÜCÜMÜZ YETER" sözleriyle ifade eden Müge Anlı, iş fikri ya da projesi olan kadınları GucumuzYeter.com adresindeki başvuru formunu doldurmaya çağırıyor.

MÜGE ANLI İLE GÜCÜMÜZ YETER 1. BÖLÜM İZLE - TIKLA

Kendi iş fikri ya da planlarını hayata geçirmek isteyen kadınlar, girişimcilik projelerini Müge Anlı'ya anlatıyor ve işlerini kurmak üzere Finish'in desteğiyle çalışma dünyasına giriyorlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.