Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 22.02.2020 Gazete
ABONE OL

ile medeniyette zirve yaptı!

ile , medeniyette zirve yaptı. Sosyetik güzel, Aralık 2019’da boşandığı altı yıllık eşine yeni ev hediyesi aldı. Aydın da bunu Instagram’da paylaşıp ‘Bu şahane eser eski karım demek istemiyorum, canım Dero’dan. Senden güzel olmasın’ dedi.

Derin dostluk

Altı yıllık evliliklerini Aralık 2019'da noktalayan Derin Mermerci ile Cem Aydın, medeniyet dersi verdi. İkilinin arasını, Mermerci'nin ayrılıktan hemen sonra Murat Aslan'la yaşadığı aşk da bozmadı.

Kısa süre önce yeni evine taşınan Aydın'a eski eşinden hediye geldi. , 'nin aldığı abajuru paylaşıp şöyle yazdı: "Bu şahane eser eski karım demek istemiyorum, canım Dero'dan. Senden güzel olmasın ama güzel."Sosyetik güzel Mermerci ile televizyoncu Aydın'ın 2013te başlayıp 2019'da biten evliliklerinden iki kızları bulunuyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.