Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 21.02.2020 Gazete
ABONE OL

Dünya coronavirüse çare bulamadı! Fitoterapi uzmanı sosyeteyi bir pastille kandırdı...

Dünya, coronavirüse çare bulamadı. Fitoterapi uzmanı ise sosyeteyi bir pastille kandırdı: bunu yutun, salgını unutun... Prof. Dr. , pastili tanıttı! Bilimin çözüm bulamadığı virüse iyi geldiğini açıkladı. Milyon dolarlık sosyetikleri uyardı: ' Nar, zerdeçal ve zencefil içeriyor. Bir tane ağzınıza atın. 1 saat bir şey yemeyin. Mikropların boğazınızdan aşağıya inmesine izin vermeyin.

Fito finiş

Prof. Dr. , pastili tanıttı! Bilimin çözüm bulamadığı virüse iyi geldiğini açıkladı. Milyon dolarlık sosyetikleri uyardı: ' Nar, zerdeçal ve zencefil içeriyor. Bir tane ağzınıza atın. 1 saat bir şey yemeyin. Mikropların boğazınızdan aşağıya inmesine izin vermeyin.


Prof. Dr.

İŞTE PASTİL GRUBU:


Begüm KütükŞebnem Çapa
Aslı Şen


Edwina Sponza
Mehtap Elaidi
Çiler Geçici
Nihan PekerÖzlem Avcıoğlu

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.