Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 20.02.2020 Gazete
ABONE OL

''nın Fekeli'si 'a Kozan'da sevgi seli

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi ''nın en romantik sahnelerinin çekildiği Kozan'da önceki gün sevgi seli yaşandı. Fekeli karakterine hayat veren 'ı tarihi Kozan Kalesi'ndeki çekimler öncesinde Kozan'da gören Adanalılar, usta oyuncuyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Kozan’da tarihi buluşma

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi ''nın en romantik sahnelerinin çekildiği Kozan'da önceki gün sevgi seli yaşandı. Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışık'ı tarihi Kozan Kalesi'ndeki çekimler öncesinde Kozan'da gören Adanalılar, usta oyuncuyla bol bol fotoğraf çektirdi.


Adana Kozanlılar, dizi sayesinde ilçelerine gösterilen ilgiden çok memnun.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.