Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 19.02.2020 23:01
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.02.2020 23:01
ABONE OL

. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi? Firuze Ertan'la büyük bir dönemecin eşiğinden dönüyor

Show TV ekranlarının sevilen dizisi bu akşam saat 20.00'de 6. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Firuze, Ertan’la büyük bir dönemecin eşiğinden dönüyor. Üstelik bu sırada Ertan’ın kendisine beslediği duygularla da yüzleşmek zorunda kalıyor. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler . yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi sorusuna yanıt arıyor. İşte yeni bölümde yaşanan olaylar

Zemheri 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamı saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Zemheri'de yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından anbean takip edildi. Yeni bölümde Aliye, Firuze'nin Demirkan Holding'de işe başlamış olduğu gerçeğiyle yüzleşirken bir yandan da Sevda'nın evine gelişiyle mücadele ediyor. Berrak ise yaptığı planın İclal tarafından engellenmesinin öfkesini yaşıyor. Zemheri 7. yeni bölüm fragmanı bölümün ardından izleyiciler tarafından bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ZEMHERİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Firuze, Ertan'la büyük bir dönemecin eşiğinden döner. Üstelik bu sırada Ertan'ın kendisine beslediği duygularla da yüzleşmek zorunda kalır.

AYAZ ELİNDEN GELENİ YAPIYOR

Onun kafasından geçenleri bilmeden babasını kurtarmak için yine Ertan'ın kurallarına uyum sağlamak zorundadır. Ayaz ise Firuze'nin Ertan'a karşı mücadelesinde elinden geleni yapmaya devam eder.

BERRAK SON DERECE ÖFKELİ

Aliye, Firuze'nin Demirkan Holding'de işe başlamış olduğu gerçeğiyle yüzleşirken bir yandan da Sevda'nın evine gelişiyle mücadele etmek zorundadır. Berrak ise yaptığı planın İclal tarafından engellenmesinin öfkesini yaşar.

BÜYÜK FEDAKARLIK

Safiye, oğlunun özgürlüğü için geri dönüşsüz bir yola girmek üzeredir.

Ayaz, Firuze için mücadelesinde çok önemli bir yol kat eder. Fakat ikisini de hesaplayamadıkları bazı sürprizler beklemektedir. Üstelik bu sürpriz Firuze'nin hiç ummadığı biriyle de ilgilidir. Firuze kendisini yapmak zorunda kalacağı bambaşka bir fedakarlığın ucunda bulur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.