Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.02.2020 23:51
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.02.2020 23:51
ABONE OL

109. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Zalman yakalanmaktan son anda kurtuluyor

Cuma akşamları izleyicisiyle buluşan bu akşam saat 20.00'de 108. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümde Zalman yakalanmaktan son anda kurtulurken, Abdülhamid demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kuruyor. Teşkilatın ortaya çıkması için bir hamle yapıyor. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan olaylar...

Payitaht Abdülhamid 109. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Ahmet Paşa İsmail Hakkı ile sırrın peşine düşüyor. Yolun sonunda hiç ummadığı biri karşısına çıkıyor. Abdülhamid ise düşmanını bulmak için Mahmut Paşa ile bir tertip yapıyor. İzleyiciler bölümün ardından Payitaht Abdülhamid 109. bölüm fragmanını beklemeye başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı dizi sona erdikten bir süre sonra aşağıda yer alan YouTube sayfasında yayınlanıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zalman yakalanmaktan son anda kurtulurken, Abdülhamid demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kurar. Teşkilatın ortaya çıkması için bir hamle yapar. Yaptığı hamle Ahmet Paşa'nın hayatındaki bir sır perdesini aralar.

YOLUN SONUNDAKİ İSİM

Ahmet Paşa İsmail Hakkı ile sırrın peşine düşer. Yolun sonunda hiç ummadığı biri vardır. Abdülhamid düşmanını bulmak için Mahmut Paşa ile bir tertip yapar.

TATAR'I KAÇIRILIYOR

Yanık Halil Halid'in elinden Panait'i alamaz. Ama karşılığını alacaktır. Adamları Tatar'ı kaçırır. Panait canını bağışladığı için Halil Halid'in tarafına geçmiş gibi davranır.

BEHİCE SULTAN GERÇEĞİ

Abdülhamid, Bidar ve Cemile'yi huzura çağırıp ikisinin de haremdeki vazifelerinin son bulduğunu açıklar... Cemile, Bidar'a yeni gelecek kişinin Behice Sultan olduğunu söyler. Bu arada Abdülkadir birinin kendi adına esnaftan haraç kestiğini öğrenir.

Abdülkadir haraç meselesinden aklanabilecek midir?

Bidar, Nureddin'in annesi Behice saraya gelince ne yapacaktır?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.