Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.02.2020 23:15
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.02.2020 00:55
ABONE OL

. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi? Azat duyduklarından sonra yeni kararlar alıyor

Cuma akşamları saat 20.00'de başlayan ve izleyiciler tarafından merakla takip edilen dizisi bu akşam 32. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümde Hüma, Esma’nın kaldığı gecekonduya gider, kardeşinin mezarını soruyor. Esma evdekilere çaktırmadan Hüma’nın eline adresi tutuşturuyor. Bölümün ardından izleyiciler arama motorlarında . yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan olaylar

Hercai 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hercai bu akşam yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından merakla takip edildi. Kızının ve Miran'ın ayrı kaldıkları her an acı çekmesine dayanamayan Hazar, intikamı bitirmek uğruna bile olsa bu sevdanın yarım kalmasına razı olmaz ve ikiliyi bir araya getirmek için kolları sıvıyor.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Miran, bu ortaklığa devam edeceklerse özellikle Reyyan'ın zarar görmesini engellemek için Hazar'dan yaptıkları anlaşmayı herkesten saklamasını ister ancak verilen bu karar, Reyyan'ın yaşadığı hayal kırıklığını düzeltmek için Miran'ın Reyyan'a yaklaşmasını zor duruma düşürür.

HAZAR HAREKETE GEÇİYOR

Kızının ve Miran'ın ayrı kaldıkları her an acı çekmesine dayanamayan Hazar, intikamı bitirmek uğruna bile olsa bu sevdanın yarım kalmasına razı olmaz ve ikiliyi bir araya getirmek için kolları sıvar.

ELİF'İN DUYDUKLARI CANINI FENA HALDE YAKIYOR

Azize'nin kurduğu oyunla Aslanbey konağına geri dönmek zorunda kalan Elif'in duydukları canını fena halde yakar. Artık sevdiklerinin hayatını babaannesinin oyunlarıyla tehlikeye girmesini istemeyen Elif, intikamı bitirmek için Azize'nin hiç beklemediği bir karşılık verir.

AZAT YENİ KARARLAR ALIYOR

Uzaktan sevmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Azat, aynı acıları Elif'in de yaşamaması için yeni kararlar alır ancak bu durum Handan'ın hiç hoşuna gitmez ve Şadoğlu ailesinde yeni bir krizin baş göstermesine sebep olur. Bu sırada iki ailenin gündemine yönetim kurulu başkanlık seçimi haberi bomba gibi düşer.

AZİZE NE YAPACAK?

Yeniden başkan olacağına kesin gözüyle bakan Azize, yaptıkları yüzünden kendisini hedef alan Gönül'ün hamlesiyle en değerli kalesini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Sevdiği kadının hayallerini gerçekleştirmek için yaşanan tüm olumsuzlukları bir kenara bırakan Miran, geçirecekleri ilk sevgililer gününde Reyyan'a hiç unutamayacağı bir sürpriz hazırlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.