Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 29.01.2020 08:22
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.01.2020 08:29
ABONE OL

'nin son kurbanı oldu! Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı dolandırıcıya yarım milyon kaptırdı

Sanat, iş ve spor camiasından birçok ünlü ismi, "" adlı sistemle dolandıran ’ın kurbanlarından birinin de ünlü oyuncu  olduğu ortaya çıktı. Kar payı alma vaadiyle yarım milyon lirasını dolandırıcılık sistemine kaptıran Burcu Kıratlı, savcılığa başvurdu.

Ponzi Zinciri'nin son kurbanı Burcu Kıratlı oldu

Ünlüler dünyasını karıştıran 'nin son kurbanı oldu. Kıratlı, kendisini Mine Mumcu olarak tanıtan adlı kişi tarafından dolandırıldığını belirterek savcılığa başvurdu. Güzel oyuncu, Özkan'a yaklaşık yarım milyon TL kaptırdığını belirtti.KURBAN ARTIYOR
Ponzi'ye 1.3 milyon dolar kaptıran basketbolcu de geçtiğimiz aylarda savcılığa başvurmuştu. Mine Özkan'ın "Aylık kâr faizi vereceğim" diyerek para aldığı magazin, spor ve iş dünyasındaki birçok ismin de ileriki günlerde dava açması bekleniyor. (SABAH)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.