Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.01.2020 11:20
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.01.2020 15:42
ABONE OL

Provokatör 'e yüzü olduğu markadan tokat gibi hamle! Elazığ depremi paylaşımına tepkiler büyüyor

Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem tüm Türkiye’yi kenetlerken, kendilerini muhalefet diye adlandıran iç düşmanlar yine iş başındaydı. Elazığ depremi ile ilgili paylaşımlarda bulunan sözde oyuncu , 'dan okuyanları hayrete düşüren ifadeler kullandı. Berna Laçin'in 39 kişinin hayatını kaybettiği Elazığ'daki depremle ilgili yaptığı paylaşım sosyal medyada tepki çekti. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılan Berna Laçin'e, yüzü olduğu marka da kayıtsız kalmadı.

Oyuncu 'e Elazığ depremi sonrası yapmış olduğu paylaşımlar nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem tüm Türkiye'yi kenetlerken, kendilerini muhalefet diye adlandıran iç düşmanlar yine iş başındaydı.

Elazığ depremi ile ilgili paylaşımlarda bulunan sözde oyuncu Berna Laçin, 'dan okuyanları hayrete düşüren ifadeler kullandı. Laçin'in paylaşımına eleştiri yağdı. Elazığ'daki depremde can kaybını bir kenara bırakan Laçin, "Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor" dedi. Laçin'in paylaşımı Twitter kullanıcıları tarafından tepki çekti.

Büyük öfkeye neden olan bu tweet nedeniyle, Twitter'da Berna Laçin aleyhine kampanya başlatıldı. Kullanıcılar, Berna Laçin'in marka yüzü olduğu deterjan markasına, 'Bırak bulaşıklarımız kirli kalsın, sen bu zihniyeti temizle' diye çağrı yaptı. Berna Laçin'in reklam yüzü olduğu temizlik markası Fairy, provokasyona kayıtsız kalmadı. Fairy'den Berna Laçin'e tokat gibi hareket geldi. Fairy, Berna Laçin'in görsellerini sosyal medya hesaplarından kaldırdı. Oyuncunun paylaşımıyla ilgili savcılık tarafından soruşturma da başlatıldı.

kalan karakter 1000

emre  ,,,ESENLER emre ,,,ESENLER

hadi yaa bak sen ,devletimizde vatandaşdan vergi alabilmek için depremi 6,5 gösteriyor öylemi ,kusura bakma bu devlet sizin gibi ,dini imanı para olanlardan değil ,şu eski hükümetler le karıştırıyor olmayasın .şu ülkeye bu kadar yatırım eser kazandırmış ,kişi başına düşen milli geliri beş altı kat yükseltmi bir hükümetede insan iftira etmeye biraz utanır .. eğer utanmanız varsa .,

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır2
cevapla 27.01.2020 16:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.