Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 12.06.2019 20:26
  • Son Güncelleme: 12.06.2019 20:27

kimdir? ve nereli? İşte biyografisi

Ralli pilotu 'nın hayatına dair detaylar merakla araştırılıyor. İnsanlar internette "?" sorusuna merakla yanıt arıyor. Peki, ve nereli? İşte biyografisi...

Burcu Çetinkaya kimdir?

Ralli pilotu Burcu Çetinkaya'nın hayatına dair detaylar şu sıralar merakla araştırılıyor. Burcu Çetinkaya sporculuk alanındaki başarılarıyla tanınan bir isim olarak bilinmektedir. Peki, Burcu Çetinkaya kimdir? Burcu Çetinkaya kaç yaşında ve nereli? İşte Burcu Çetinkaya'nın biyografisi...

BURCU ÇETİNKAYA KİMDİR?

Ünlü rallici Burcu Çetinkaya 1981 doğumludur. ilkokulu bitirdikten sonra ortaokulu ve liseyi Robert Koleji'nde okudu. İstanbul Koç Üniversitesi'nin Ekonomi bölümünden 2005 yılında mezun oldu.

Burcu Çetinkaya, üniversiteden mezun olduktan sonra satış-pazarlama konularında iş hayatına başladı. Genç yaşından itibaren ise otomobil sporuna ilgi duydu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.