Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.05.2019 14:04
  • Son Güncelleme: 26.05.2019 15:56

Eski milli futbolcu , "Türkiye'de seni bitireceğim" sözüne karşılık korunma istedi

, çocuklarının annesi 'ın, kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle korunma talebinde bulundu! Boşanma davası açtığı gün Yağmur Âşık’ın adeta otele baskın yapar gibi geldiğini öne süren Emre Âşık, “Emre’nin e’si kalmayacak. Türkiye’de seni bitireceğim’ diyerek beni tehdit etti. Kamera görüntüleri vardır” dedi.

Hürriyet'in haberine göre; boşanma davası açtığı gün Yağmur Âşık'ın adeta otele baskın yapar gibi geldiğini öne süren Emre Âşık, "Emre'nin e'si kalmayacak. Türkiye'de seni bitireceğim' diyerek beni tehdit etti. Kamera görüntüleri vardır" dedi. Mahkeme 3 ay süreyle Yağmur Âşık'ın şiddet mağduru Emre Âşık'a şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Emre Âşık'ın 3 aylık süre dolmadan ikinci kez korunma talebi başvurusu ise reddedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.