Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.05.2019 10:38
  • Son Güncelleme: 25.05.2019 10:44

ve boşanıyor! Masalsı ama çılgın aşk bitti

Büyük bir aşk ve ani bir kararla Amsterdam'da evlenen müzisyen ile oyuncu 'nın boşanacağı iddia edildi. Daha önce evlerini ayırdıkları öne sürülen çiftin, bayramdan sonra boşanacağı belirtiliyor.

Müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 4 aylık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Sabah'ın iddiasına göre avukatlarına vekaletleri verip karşılıklı dava açan çift bayram sonrasında boşanıyor. Evlilikleri magazin kulislerinde geçtiğimiz ay sıkça konuşulan çiftin aralarındaki kriz nedeniyle boşanmaya karar verdikleri ve evlerini ayırdıkları ileri sürülmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.