Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.04.2019 22:40
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.04.2019 13:31

Orhan Gencebay'ın oğlu ? Kaç yaşında ve nereli?

Orhan Gencebay'ın oğlu Beşiktaş'ta bıçaklı saldırıya uğradı. Yaşanan bu olayın ardından vatandaşlar sorusuna yanıt arıyor.

Gökhan Gencebay kimdir?

Ünlü müzisyen Orhan Gencebay'ın oğlu Beşiktaş'ta bir taksiciyle yaşadığı tartışmanın ardından göğsünden bıçaklandı. Oğul Gencebay hastaneye kaldırıldı.

Vatandaşlar yaşanan bu üzücü olayın ardından sorusuna yanıt aramaya başladı. Gencebay'ın göğsünden yara aldığı ve durumunun iyi olduğu, özel bir hastanede tedavi altına alındığı belirtildi.

GÖKHAN GENCEBAY KİMDİR?

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, 14 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Genç oyuncu Londra'da Harrow School da İngilizce eğitimini tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarı bölümüne girdi. Gökhan Gencebay yükseklisans eğitimini işletme üzerine yapmakta. Genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan'dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gencebay 2019 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.