Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 18.04.2019 14:23
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 14:39

hayranlarını korkuttu: Allah seni kızına ve eşine bağışlasın! Megastar Tarkan'a ne oldu?

, meslektaşı hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Akalın'ın, hasta olan kız çocuklarına yardımda bulunan Tarkan'a yazdığı teşekkür mesajı kısa süreli paniğe neden oldu! Tarkan hayranları ünlü şarkıcının başına bir şey gelmiş olabileceğini düşünerek Demet Akalın'a yorum yağdırdı.

Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı Tarkan paylaşımıyla kısa süreli paniğe neden oldu! Hasta olan kız çocuklarına yardım eden Tarkan'a teşekkür etmek isteyen Akalın, paylaşımında konuya açıklık getirmediği için Megastar'ın hayranlarını bir hayli korkuttu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.