Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.01.2019 00:00
  • Son Güncelleme: 14.01.2019 12:37

'nin ikizi ortaya çıktı! 10 yaşından bu yana çalışarak ailesine yardımcı oluyor

'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci, 10 yaşından bu yana çalışarak ailesine yardımcı oluyor. Kendirci'nin ikizi şimdilerde ise Adana'da bir restoranda komi olarak çalışıyor. "Müslüm" filminde 'in gençliğini canlandıran Şahin Kendirci ile ikizi Muhammet Kendirci'yi birbirinden ayıran tek özellik ise sesleri. İşte Şahin Kendirci'nin ikizi Muhammet Kendirci...

Şahin Kendirci'nin ikizi ortaya çıktı!

ŞAHİN KENDİRCİ'NİN İKİZİ AİLESİNE YARDIMCI OLUYOR

Gösterime girdiği günden bugüne kadar yaklaşık 7 milyon kişi tarafından izlenerek gişe rekortmeni olan Müslüm filminin başrol oyuncularından Şahin Kendirci'nin çift yumurta ikizi Muhammet Kendirci, 10 yaşından beri çalışarak ailesine yardımcı oluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.