Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.01.2019 00:00
  • Son Güncelleme: 14.01.2019 13:02

'un sevgilisi 'den şaşırtan hamle! 'u...

cephesinden cephesine yeni hamle geldi. Geçtiğimiz Nisan ayında ani bir kararla ilişkilerini sonlandıran çift, geçtiğimiz ay birlikteliklerine kaldıkları yerden devam etme kararı aldılar. Aslı Enver, ayrılığın ardından Murat Boz'un annesi Nedret Boz'u ve abisini sosyal medya hesaplarından çıkarmıştı. Ancak Enver, Murat Boz'un annesi Nedret Boz'u yeniden Instagram'dan takipe aldı.

Aslı Enver'den şaşırtan hamle!

ASLI ENVER MURAT BOZ'UN ANNESİNİ TAKİBE ALDI

2,5 yıllık beraberliğin ardından geçen nisanda ayrılık kararı alan Aslı Enver ile Murat Boz'dan hayranlarını sevindirecek haber gelmiş ve çift barışmıştı. Barışma sonrası Enver'den sürpriz hamle geldi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.