Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 11.01.2019 14:19
  • Son Güncelleme: 11.01.2019 15:33

'in annesi hayatını kaybetti!

'in annesi bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde kök hücre naklinde annesine donör olacağını açıklamıştı. Ancak Hande Erçel'in annesi Aylin Hanım kansere yenik düştü ve sabah saatlerinde hayatını kaybetti...

Hande Erçel'in acı günü...

Bir süredir hastanede kanser tedavisi gören ve geçtiğimiz gün durumu ağırlaşan oyuncu 'in annesi vefat etti.

HANDE ERÇELİN ANNESİ NE KANSERİYDİ?
Hande Erçel bir süre önce kanser hastası olan annesi Aylin Erçel için, "İnşallah bir aksilik olmazsa donör olacağım. Maalesef ülkemizde kök hücre naklindeki en önemli sorundan biri akraba dışı vericilerinin sayısının yetersiz, bağış oranının ise 10 binde 3 olmasıdır. O kadar zor bir şey ki hayatının bağlı olduğu, bir yerlerde bulunduğunu bildiğin bir şeyi beklemek..." açıklamasında bulunmuştu.

kalan karakter 1000

maho maho

Allah rahmet etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2019 12:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.