Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 10.12.2018 10:06
  • Son Güncelleme: 10.12.2018 10:52

'teki sözleriyle da alay konusu oldu! İşte Aleyna Tilki'nin sözleri

, 45. Pantene Ödül Töreni'nde En İyi Pop Kadın Müzik ödülünün sahibi oldu. Ödülü 'dan alan Aleyna Tilki, konuşma yaparken gözyaşlarını tutamadı. Aleyna'nın ödülü alırken yaptığı konuşma ise geceye damgasını vurdu. Aleyna Tilki'nin sözleri da alay konusu oldu.

Aleyna Tilki 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Pop Müzik' dalında ödüle layık görüldü. Konuşma sırasında gözyaşlarına boğulan Aleyna Tilki'nin ödül alırken yaptığı konuşma hem ekan başındakileri hem de salondaki konukları şaşırttı. İşte Aleyna Tilki'nin sosyal medyada çok konuşulan o sözleri...

kalan karakter 1000

yusuf. yusuf.

hareketlerinden davranışlarından hayatın dibini tattığın belli oluyor ,zaten seni piyasaya çıktığından beri hiç sevmedim .timsah göz yaşlarından nefret ederim .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.12.2018 13:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.