Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 08.12.2018 10:56
  • Son Güncelleme: 08.12.2018 11:42

'ten Kelebek Kız 'e ağlatan sürpriz

Ünlü sanatçı , 'de yaşayan ve kelebek hastalığı ile mücadele eden 'ü yalnız bırakmadı. Gündüz'ün en büyük hayalinin kendisi ile tanışmak olduğunu öğrenen Levent, Elfida'yı oynadığı tiyatroda ziyaret etti.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, İzmir'in Karabağlar ilçesinde, halk arasında 'kelebek hastalığı' olarak bilinen ve nadir görülen Epidermolysis Bullosa ile dünyaya gelen 11 yaşındaki Elfida Gündüz, tiyatro sahnesinde ziyaret etti.

SAHNEDE BÜYÜK SÜRPRİZ
Kulübün yaratıcı drama kursuna devam eden Elfida, geçtiğimiz haftalarda Karşıyaka Belediye Başkanı CHP'li Hüseyin Mutlu Akpınar'ı ziyaret ederek, kendi yazdığı oyunu sahnelemek istediğini söyledi. Akpınar'ın destek verdiği Elfida Gündüz, eğitmenleri ve kurs arkadaşları ile birlikte hazırladığı, Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu'nun da katkı sağladığı 'Kelebek Etkisi' isimli oyunu, dün akşam izleyicilerle buluşturdu. Çarşı Kültür Merkezi'nde sahnelenen tiyatro gösterisi ilgi gördü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.