Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 10.11.2018 00:00
  • Son Güncelleme: 10.11.2018 11:33

Açıkgöz ailesi zorda! yardım musluğunu kesti

, kendisine rest çeken ablası ve kardeşine yardım musluğunu kesti. Üç aydır yaşadıkları sitenin aidatını ödeyemeyen Açıkgöz Kardeşler, anneleriyle birlikte aynı evde yaşamaya başladı.

Açıkgöz Ailesi'nde sular durulmuyor. Menajer Hülya ile stilist Derya Açıkgöz'ün, kardeşleri Hadise'ye isyan bayrağı açmasıyla üç kardeşin aralarına kara kedi girmişti. Anneleri ise üzüntüden canına kast etmişti.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bence kardesler hadisenin comertligini bir fedakarlik olarak degilde daha fazla nasil isitifade ederiz diye firsat olarak goruyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2018 19:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.