Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 09.11.2018 14:34
  • Son Güncelleme: 09.11.2018 15:12

Sıla hakkında şok iddia! 'dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla 'nin kolunu kırdı!

Sıla'nın 'dan şiddet görmesine sebep olan isim olarak gösterilen gösterilmişti. Ahmet Kural tarafından darp edilen 'nun, şarkıcı Ziynet Sali'ye şiddet uyguladığı iddia edildi. İddiaya göre Sıla Gençoğlu, Nişantaşı'nda bir otelde şarkıcı Ziynet Sali'nin kolunu kırdı.

Sıla geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Magazin gündemine düşen bu skandal olaydan sonra bir skandal da şiddetin neden ortaya çıktığı ile ilgiliydi. Ahmet Kural, konuşmalarında bir takım mesaj veren cümleler kullandı. Ahmet Kural'ın açıklamasından sonra şiddet olayının Ziynet Sali'den kaynaklandığı iddia edildi. İddiaya göre o gece Sıla'ya Ziynet Sali'den samimi mesaj geldi. Mesaj üzerine Ahmet Kural, Sıla'ya Ziynet Sali ile görüşmesini istemediğini belirtti. Ancak Sıla, Kural'ın bu isteğini kabul etmeyince konuşma şiddete dönüştü. Sevgilisi tarafından darp edilen Sıla Gençoğlu'nun, Ahmet Kural ile ayrı oldukları dönemde şarkıcı Ziynet Sali'ye şiddet uyguladığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.