Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 04.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.11.2018 18:05

Amerika'ya kaçmak istiyor!

eski eşi ’e saldırdığı iddiasıyla gözaltına alınmış ve daha sonra yaşananlardan pişman olduğunu dile getirerek eşinden bir şans daha istemişti. Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Murat Başoğlu'na, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yurt dışına çıkma yasağı konuldu ancak Başoğlu, yasağın kaldırılması için mahkemeye talepte bulundu.

Murat Başoğlu yaklaşık bir yıl önce yeğeni Burcu Başoğlu ile yasak ilişki yaşadığı haberleriyle gündeme geldi. O günden sonra eşi Hande Bermek ile samimi pozlar veren sunucu, geçen ay boşandı. Geçtiğimiz günlerde ise Bodrum'da eski eşi Hande Bermek'in evine girerek burada tartışma çıkardığı gerekçesiyle gözaltına alınan Başoğlu, dün kamera karşısına geçip şu açıklamalarda bulundu, "Eve evrak almak için gittim. Ama eşim, eski bir polisi kendine koruma tutmuş. Kapının üzerinde anahtar vardı, içeriye girdim. Adamın biri üzerime atladı, beni darp etti. Çok zor günler geçiriyorum ama dimdik ayaktayım. Ben namuslu bir adamım, namussuz bir adam değilim. Şöhreti, her şeyi bıraktım. Yaşananlardan dolayı çok üzgünüm ve pişmanım. Eşimden bir şans daha istiyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.